:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zmarzlik o krok od triumfu. Przemysław Pawlicki wygrał XVI Memoriał Jancarza

Zmarzlik o krok od triumfu. Przemysław Pawlicki wygrał XVI Memoriał Jancarza
egorzow.pl - Marcin 31/03/2019 20:35

Relacja z XVI Memoriału Edwarda Jancarza

Nie były to najciekawsze zawody na Stadionie im. Edwarda Jancarza, ale chociaż w końcówce serca kibiców miały powody, by przyspieszyć swoje bicie. Po walce na dystansie ulubieniec miejscowej publiczności przegrał z byłym zawodnikiem Stali Gorzów. Triumfatorem XVI Memoriału Edwarda Jancarza został Przemysław Pawlicki.

 

Początek zawodów nie przyniósł emocji. Wygrany start oznaczał triumf w wyścigu. Ku uciesze miejscowych fanów na pierwszym miejscu w drugim w wyścigu przyjechał Bartosz Zmarzlik. Humory nieco popsuły się po kraksie w kolejnym biegu. Winnym zdarzenia z udziałem Artioma Łaguty i Rafała Karczmarza uznano tego drugiego. Wydawało się, że nikt nie ucierpiał, ale Rosjanin nie był zdolny do dalszej jazdy z powodu urazu obojczyka. Na dobre zastąpił go pierwszy rezerwowy. W powtórce zdecydowanie najlepszy był Szymon Woźniak, a Mateusz Bartkowiak pokonał Kacpra Worynę, który wjazdem na trawę uratował się przed wpadnięciem w upadającą dwójkę przy pierwszym podejściu do tej odsłony. Na koniec tej serii mieliśmy małe ściganie między Przemysławem Pawlicki i Patrykiem Dudkiem. Leszczynianin wyprzedził zielonogórzanina i ostatecznie już nie oddał pozycji.

 

Całkiem sporo emocji przyniósł piąty bieg, w którym było ciasno w pierwszym łuku. W walce pozostało potem trzech zawodników, a później przez dwa okrążenia Worynę próbował gonić Zmarzlik, ale bezskutecznie. Kolejne wyścigi ponownie nie przynosiły zbyt wielu emocji, ale za to dość zaskakujące rozstrzygnięcia. Niezbyt szczęśliwie szło zaś zawodnikom miejscowej Stali.

 

Długo trzeba było czekać na popis miejscowego matadora. Bartosz Zmarzlik w 15. gonitwie po starcie był trzeci, ale już na koniec pierwszego okrążenia wszedł pod łokieć jednego z rywali, jednocześnie mijając Grigorija Łagutę i Pawlickiego. Przed ostatnią serią jeszcze trudno było wytypować ósemkę, która awansuje do półfinałów. W klasyfikacji było bowiem bardzo ciasno.

 

Sytuacja powoli klarowała się w ostatnich wyścigach rundy zasadniczej przy ciągłej jeździe gęsiego. Groźnie zrobiło się w 19. biegu, kiedy to podniosło motocykl Grigorija Łaguty. Wpadł w niego Emil Sajfutdinow, ale szczęśliwie nie było to jeszcze na dużej prędkości, więc zawodnicy od razu podnieśli się z toru. Decyzja mogła być tylko jedna: wykluczenie powracającego po zawieszeniu reprezentanta Sbornej. W powtórce Sajfutdinow poradził sobie na dystansie z Woźniakiem. Ładną akcję przeprowadził natomiast Thomsen, mijając w 20. gonitwie Patryka Dudka.

 

W pierwszym półfinale skutecznie za porażkę z rundy zasadniczej zrewanżował się Zmarzlik Worynie. Żużlowiec Stali Gorzów jeździł tego dnia najrówniej, ale w finale po raz drugi znalazł pogromcę. Pawlicki miał zdecydowanie lepszy start, zamknął gorzowianina i pomknął po swoją pierwszą wygraną w Memoriale Edwarda Jancarza. Wcześniej dwukrotnie był trzeci.

 

A już za tydzień rozpoczynamy rozgrywki ligowe w PGE Ekstralidze. 5 kwietnia truly.work Stal Gorzów zmierzy się na wyjeździe z forBET Włókniarzem Częstochowa.

 

 

Po zawodach powiedzieli:

Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno): Szybko wystartować, pokonywać łuki i prostą. Tor był bardzo dobrze przygotowany do walki, więc było bardzo dużo jazdy w kontakcie. Może tych mijanek nie było widać sporo, ale nie było też dużych przerw między zawodnikami. Ostatni bieg również to pokazał. Bartek był za mną bardzo szybki, ale udało mi się utrzymać pozycję. Robiłem wszystko, żeby jak najszybciej pokonywać łuki i jak najszybciej jechać po prostej. Jedziemy z Jancarzem do domu. Zawsze mówiłem, że lubię się tutaj ścigać. Można na tym torze bardzo dużo powalczyć i z tego mamy największą frajdę. Mamy nadzieję, że taki tor również będzie przygotowywany w sezonie i tej walki będzie dużo. Teraz może był twardszy. To początek sezonu i nie ma co się dziwić. Na razie róbmy tory takie, żeby zawodnicy dobrze się wjechali, zaraz będzie liga i zobaczymy. Wszystko będzie się wyjaśniało. Pola startowe zawsze odgrywają bardzo dużą rolę i tutaj też ważny był start. Trzeba było obserwować, co się dzieje na torze.

 

Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów): Wystarczająco drugi. Fajne ściganie, fajne zawody. Na pełnym spokoju. Jeździłem motorem, którym nigdy tu nie startowałem bo w tym roku nie było jeszcze okazji. Treningi były w zupełnie innych warunkach, kiedy było przyczepnie, nie do ścigania. Tego silnika nawet nie brałem pod uwagę. Świetny test. 19 punktów na otwarcie sezonu? Biorę! Przed pierwszym biegiem zrobiłem sobie dwoma motocyklami próbny start i wypadło na tego, którym nie jeździłem. Na tamtym drugim startowałem w sparingu, ale wtedy było zupełnie inaczej. Wtedy pasował, teraz mniej. Motory są jednak bardzo dobre, póki co. Jasne, że świetnie byłoby wygrać drugi raz z rzędu. Co turniej byłem tutaj na podium, więc przy takich obsadach... Sam w telewizji stracha trochę złapałem, bo powiedzieli mi, że startuje ośmiu zawodników z Grand Prix. Nie ma z kim w ciemno wygrywać. Tylko dwa razy przyjechałem drugi, więc fajnie.

 

Kacper Woryna (ROW Rybnik): Traktowałem ten turniej bardzo poważnie. Byłem jedynym pierwszoligowcem tutaj, więc tym bardziej chciałem się pokazać z jak najlepszej strony. Bardzo się cieszę, że się udało. Zawsze mogło być trochę lepiej, ale mimo wszystko jestem super zadowolony. Testowanie mam za sobą, a to tutaj traktowałem jako poważne ściganie. Wziąłem, co miałem najlepszego na gorzowski tor. Na ligę mam już wszystko gotowe. W pierwszym wyścigu brakowało trochę na starcie, motor mi strasznie przekręcił. Później nie umiałem się o nic zaczepić, był trochę problem. Potem delikatna korekta i już poszło jak trzeba. Do końca zawodów bez zmian. Mam nadzieję, że za rok będę w Ekstralidze z ROW-em.

 

 

Wyniki:

1. Przemysław Pawlicki (Polska) 16 (3,2,3,1,2,3) - 1. miejsce w finale

2. Bartosz Zmarzlik (Polska) 19 (3,2,3,3,3,3,2) - 2. miejsce w finale

3. Kacper Woryna (Polska) 14 (1,3,2,1,3,2,1) - 3. miejsce w finale

4. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 14 (1,3,1,3,3,0) - 4. miejsce w finale

5. Emil Sajfutdinow (Rosja) 10 (0,2,2,3,2,1)

6. Krzysztof Kasprzak (Polska) 10 (1,1,3,2,3,0)

7. Niels Kristian Iversen (Dania) 9 (2,1,2,3,0,1)

8. Peter Kildemand (Dania) 7 (0,3,2,2,0,0)

9. Grigorij Łaguta (Rosja) 7 (0,2,3,2,w)

10. Szymon Woźniak (Polska) 7 (3,0,1,2,1)

11. Jason Doyle (Australia) 7 (3,0,1,1,2)

12. Patryk Dudek (Polska) 6 (2,3,0,0,1)

13. Dominik Kubera (Polska) 5 (2,1,0,1,1)

14. Anders Thomsen (Dania) 5 (1,1,1,0,2)

15. Mateusz Bartkowiak (Polska) 3 (2,0,0,0,0)

16. Rafał Karczmarz (Polska) 1 (w,0,0,0,1)

17. Artem Łaguta (Rosja) NS (-,-,-,-,-)

18. Kamil Brzozowski (Polska) NS

 

 

Bieg po biegu:

1. (61,46s) Doyle, Kubera, Thomsen, G. Łaguta

2. (61,27s) Zmarzlik, Iversen, Lindbaeck, Sajfutdinow

3. (61,78s) Woźniak, Bartkowiak, Woryna, Karczmarz (w/su)

4. (62,04s) Pawlicki, Dudek, Kasprzak, Kildemand

5. (61,22s) Woryna, Zmarzlik, Kasprzak, Doyle

6. (61,22s) Dudek, Sajfutdinow, Kubera, Karczmarz

7. (62,04s) Kildemand, G. Łaguta, Iversen, Bartkowiak

8. (62,48s) Lindbaeck, Pawlicki, Thomsen, Woźniak

9. (61,71s) Pawlicki, Sajfutdinow, Doyle, Bartkowiak

10. (62,11s) Zmarzlik, Kildemand, Woźniak, Kubera

11. (62,12s) G. Łaguta, Woryna, Lindbaeck, Dudek

12. (62,62s) Kasprzak, Iversen, Thomsen, Karczmarz

13. (62,29s) Iversen, Woźniak, Doyle, Dudek

14. (62,44s) Lindbaeck, Kasprzak, Kubera, Bartkowiak

15. (62,40s) Zmarzlik, G. Łaguta, Pawlicki, Karczmarz

16. (62,73s) Sajfutdinow, Kildemand, Woryna, Thomsen

17. (62,26s) Lindbaeck, Doyle, Karczmarz, Kildemand

18. (61,83s) Woryna, Pawlicki, Kubera, Iversen

19. (62,48s) Kasprzak, Sajfutdinow, Woźniak, G. Łaguta (w/u)

20. (62,16s) Zmarzlik, Thomsen, Dudek, Bartkowiak

 

Półfinały:

21. (62,04s) Zmarzlik, Woryna, Sajfutdinow, Kildemand

22. (62,47s) Lindbaeck, Pawlicki, Iversen, Kasprzak (d/4)

 

Finał:

23. (62,35s) Pawlicki, Zmarzlik, Woryna, Lindbaeck

 

Sędzia: Paweł Słupski (Lublin)

NCD: 61,22s uzyskali w 5. biegu Kacper Woryna i w 6. biegu Patryk Dudek

Widzów: 13 474 osób

 

Autor: Marcin Malinowski

Fot.: Dawid Lis

Reklama

żużel, pge ekstraliga, pgee, dmp, drużynowe mistrzostwa polski, truly.work, stal gorzów, memoriał edwarda jancarza, edward jancarz - komentarze opinie

 • jasonlizn torres 2019-10-03 03:17:14

  WWW.Promptdocuments.com, KUP 100% JAKOŚCI PIENIĄDZE ODPOWIEDZIALNE, LICENCJA KIEROWCY, PASZPORT, KARTA IDENTYFIKACYJNA,
  IELTS, WIZA, CERTYFIKAT URODZENIA, DYPLOMY SZKOLNE, CERTYFIKAT MAŁŻEŃSTWA, STRONA INTERNETOWA, http://promptdocuments.com/
  ZIELONA KARTA USA I WIELE INNYCH DOKUMENTÓW.
   [email protected]
  http://promptdocuments.com/buy-id-cards-online/http://promptdocuments.com/buy-visa-and-ssn/http://promptdocuments.com/buy-residents-permit-online/https: //promptdocuments.com/buy-ielts-certificate-online/https://promptdocuments.com/buy-counterfeit-money-online/http://promptdocuments.com/buy-original-documents-online/http:// prompttdocuments.com/buy-original-eu-drivers-license-online-fake-eu-drivers-license-fake-id/http://promptdocuments.com/buy-real-g Genuine-passport-online/http:// prompttdocuments.com/buy-real-registered-drivers-license-online/http://promptdocuments.com/buy-registered-german-drivers-license-online/http://promptdocuments.com/buy-australia-citizenship/ http://promptdocuments.com/where-to-buy-registered-or-fake-documents-online/http://promptdocuments.com/buy-legal-documents-online-buy-fake-documents-online-real- fake-id / http: //promptdocuments.com/buy-valid-marriage-certificate-online/http: //promptdocuments.com/real-and-fake-documents-online/


  Uwaga: zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. złóż teraz żądanie.

  Złóż wniosek o rejestrację paszportu, wizy, prawa jazdy, dowodu osobistego
  KARTY, akty małżeństwa, dyplomy itp. Na sprzedaż.
  Paszport, obywatelstwo, dowody osobiste, kierowca
  dostępna licencja, dyplomy, stopnie naukowe, certyfikaty. Turysta i
  usługi wiz biznesowych dostępne dla mieszkańców wszystkich 50 stanów i wszystkich
  narodowości na całym świecie. Jesteśmy wyjątkowymi producentami Authentic High
  Paszporty wysokiej jakości, prawdziwa prawdziwa baza danych zarejestrowana i niezarejestrowana
  Paszporty i inne dokumenty dotyczące obywatelstwa. Gwarantujemy nowy
  Tożsamość, zaczynając od czystego nowego oryginalnego aktu urodzenia, dowodu osobistego,
  Prawo jazdy, paszporty, karta ubezpieczenia społecznego z SSN, akta kredytowe,
  karty kredytowe, dyplomy szkolne, stopnie szkolne - wszystko w całości
  nowa nazwa wydana i zarejestrowana w systemie rządowej bazy danych. Używamy
  wysokiej jakości sprzęt i materiały do produkcji autentycznych i
  podrobione dokumenty. Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są
  starannie skopiowane do naszych zarejestrowanych i niezarejestrowanych dokumentów. My
  są unikalnym producentem wysokiej jakości fałszywych i prawdziwych dokumentów. Oferujemy tylko
  oryginalne, wysokiej jakości zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty kierowcy
  licencje, dowody osobiste, znaczki, wizy, dyplomy szkolne i inne produkty dla
  liczba krajów takich jak: USA, Australia, Belgia, Brazylia, Kanada,
  Włoski, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, południe
  Afryka, Hiszpania, Wielka Brytania itp.

  ** KANAŁY KONTAKTOWE **
  Ogólne wsparcie: [email protected]

  [email protected]

  WHATSAPP ....... + 15204284874

  STRONA INTERNETOWA: http://promptdocuments.com/
  Kik: prompttdocuments
  Skype: monity
  Wickr: prompttdocuments
  Sygnał: +15204284874

  STRONA INTERNETOWA: http://promptdocuments.com/
  Jesteśmy najlepszym producentem autentycznych fałszywych banknotów, nowości i
  wysokiej jakości paszporty, prawo jazdy, dowody osobiste, zielona karta,
  certyfikaty, dokumenty dyplomowe. Z ponad miliardem naszych produktów
  krążąc po całym świecie. Oferujemy tylko oryginalne wysokiej jakości
  fałszywe banknoty i fałszywe dokumenty. Te rachunki nie są w domu
  wykonane, ale produkcja przemysłowa i profesjonalna. Od wysokiej jakości IT
  technicy z USA, Rosji, Korei i Chin Oferujemy wysoką jakość
  autentyczny fałszerstwo następujących walut

  EUR - euro

  USD - dolar amerykański

  GBP - funt brytyjski

  INR - rupia indyjska

  AUD - dolar australijski

  CAD - dolar kanadyjski

  AED - Emirati Dirham

  ZAR - Rand

  CHF - frank szwajcarski

  CNY - chiński Yuan Renminbi

  MYR - malezyjski ringgit

  THB - tajlandzki

  ZAMÓW WSZELKIE UNIWERSALNE DOKUMENTY, KTÓRE POTRZEBUJESZ

  PASZPORTY

  dowód osobisty

  Karta Ubezpieczenia Społecznego

  Prawo jazdy

  Karty Kanady

  Karty Stanów Zjednoczonych

  Karty studenckie

  Karty międzynarodowe

  Karty prywatne

  Certyfikaty adopcyjne

  Świadectwa chrztu

  Akty urodzenia

  Świadectwa zgonu

  Certyfikaty rozwodowe

  Świadectwa małżeństwa

  Niestandardowe certyfikaty

  Dyplomy szkół średnich

  G.E.D. Dyplomy

  Dyplomy do szkoły domowej

  Stopnie naukowe

  Stopnie naukowe

  Handluj certyfikatami umiejętności

  Sprawdź poprawność numeru SSN

  Zielone karty w USA

  Podrobione dolary / euro

  Produkty szpiegowskie

  Zmieniacze głosu

  Urządzenia nasłuchowe

  Niewidzialny atrament

  Zapytanie dotyczące rekordu DMV

  Sprawdzenie w tle

  Zbadaj kogokolwiek

  roztwór chemiczny ssd

  proszek aktywacyjny

  KUP prawdziwe i oryginalne PASZPORTY

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty USA (Stany Zjednoczone)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne australijskie paszporty (Australia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty belgijskie (Belgia)

  Uzyskaj prawdziwy i oryginalny paszport brazylijski (Brazylia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty kanadyjskie (Kanada)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Finlandii (Finlandia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne francuskie paszporty (Francja)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne niemieckie paszporty (Niemcy)

  Uzyskaj prawdziwy i oryginalny holenderski paszport (Holandia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty izraelskie (Izrael)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty UK (Wielka Brytania)

  Uzyskaj prawdziwy i oryginalny paszport hiszpański (Hiszpania)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty meksykańskie (Meksyk)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Afryki Południowej (Republika Południowej Afryki)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty szwajcarski (Szwajcaria)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne niemieckie paszporty (Niemcy)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne chińskie paszporty (Chiny)

  Uzyskaj prawdziwy i oryginalny paszport hiszpański (Hiszpania)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty austriackie (Austria)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne japońskie paszporty (Japonia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Ukrainy (Ukraina)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty cambodiens (Kambodża)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty UK (Wielka Brytania)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty USA

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty rumuński (Rumunia)

  Zdobądź prawdziwe i oryginalne paszporty polski (Polska)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty szyprowe (Cypr)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty NORWEGIA (Norwegia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty portugalskie (Portugalia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty litewskie (Litwa)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty (Rosja)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne węgierskie paszporty (Węgry)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne australijskie paszporty (Australia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty brazylijski (Brazylia)Uzyskaj prawdziwe i oryginalne włoskie paszporty (Włochy)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Jamajka (Jamajka)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Chorwacji (Chorwacja)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne paszporty Dania (Dania)

  Uzyskaj prawdziwy i oryginalny paszport Malty (Malta)

  Zdobądź prawdziwe i oryginalne paszporty polski (Polska)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne PASZPORT SZWEDZKI (SZWECJA)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne KARTY TOŻSAMOŚCI

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne dowody tożsamości USA (Stany Zjednoczone)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne australijskie dowody tożsamości (Australia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne belgijskie dowody tożsamości (Belgia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne brytyjskie prawo jazdy

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy USA

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy hiszpański (Hiszpania)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy portugalski (Portugalia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy węgierski (Węgry)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne meksykańskie prawo jazdy (Meksyk)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne belgijskie prawo jazdy (Belgia)

  Zdobądź prawdziwe i oryginalne prawo jazdy greckie (Grecja)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy rumuński (Rumunia)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy litewski (Litwa)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy polskie (Polska)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne prawo jazdy bułgarski (Bułgaria)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne australijskie prawo jazdy (australijskie)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne kanadyjskie prawo jazdy (Kanada)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne francuskie prawo jazdy (Francja)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne niemieckie prawo jazdy (Niemcy)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne brytyjskie prawo jazdy (Wielka Brytania)

  Uzyskaj prawdziwe i oryginalne DEGREES INTERNATIONAL

  ** KANAŁY KONTAKTOWE **

  Ogólne wsparcie: [email protected]

  [email protected]

  WHATSAPP ....... + 15204284874

  STRONA INTERNETOWA: http://promptdocuments.com/
  Kik: prompttdocuments
  Skype: monity
  Wickr: prompttdocuments
  Sygnał: +15204284874
  Wyślij swoje e-mailem swoje pytania i komentarze.

  Z niecierpliwością czekamy na zapytania i wczesne otrzymanie pierwszych zamówień!

  *** POWAŻNIE ZAPYTAJ POWAŻNE ZAPYTANIA *** Kup prawdziwe zarejestrowane prawo jazdy, paszporty, dowody osobiste, WHATSAPP. + 15204284874 IELTS, VISA, http: //promptdocuments.com/ Akt urodzenia, dyplomy szkolne, świadectwo małżeństwa, amerykańska zielona karta i wiele innych dokumentów [email protected]

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usuwanie gniazd os i

Od ponad 30 lat wykonujemy usługi w zakresie zwalczania szkodników. Dezynsekcja Deratyzacja Dezynfekcja Dezodoryzacja Fumigacja-gazowanie..


Magazynier

Magazynier Firma produkcyjna zatrudni magazyniera do pakowania towaru. Praca od poniedziałku do piątku. Praca polega na przygotowaniu materiału..


Zatrudnie pracownika(męzczyznę

Zatrudnie pracownika(męzczyznę )do Hurtowni w Gorzowie Wlkp. Praca polega na przygotowaniu zamówien ,załadunku,itp . Towary takie jak folia..


Mieszkanie 61,59 m2 Górczyn

Mieszkanie 3 pokojowe na Górczynie przy ul. Sosnkowskiego, usytuowane na wysokim parterze. Powierzchnia - 61,59 m2. Salon częściowo połączony z..


Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez egorzow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Zdzisław Kuźmicki - Kuźmicki Ubezpieczenia z siedzibą w Gorzów Wielkopolski 66-400, Mieszka I Nr 14 lok. 1

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"