:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Gorzowska codzienność

Witam na moim blogu o Gorzowie, postaram się publikować tu moje spostrzeżenia dotyczące życia miasta z punktu widzenia zwykłego mieszkańca. Postaram się też opisać kilka problemów. Mam nadzieję, że uda mi się przyciągnąć waszą uwagę.

Trochę też pstrykam amatorsko, więc po części może będzie to fotoblog. W jakim kierunku wyewoluuje, to czas pokaże. Zachęcam Was też do komentowania i wyrażania własnej opinii na temat moich zdjęć jak i poruszanych tematów dotyczących Gorzowa i okolic naszego miasta.

Głównie planuję się skupić na sprawach bezpośrednio dotyczących naszego miasta. Chciałbym także pokazać Wam kilka miejsc w Gorzowie, które szczególnie lubię, często odwiedzam i według mojej subiektywnej opinii są bardzo urokliwe. Może nie tylko w samym Gorzowie, ale także w bliskiej okolicy, gdzie warto się wybrać. Mimo, że mieszkam w Gorzowie od kilku lat, to cały czas odkrywam nowe ciekawe i klimatyczne miejsca w tym mieście, także może również dla Was będą ciekawe i warte odwiedzenia, które niekoniecznie znacie.

W politykę raczej nie wchodzę, bo nie lubię tej tematyki, ale czasem może się pojawić jakiś komentarz lub opinia odnośnie poczynań naszych władz lokalnych.

Zapraszam jednocześnie do śledzenia i czytania moich blogów, gdzie znajdziecie różne artykuły, felietony, recenzje i moje  opinie. Zapraszam również do komentowania i oczywiście wyrażania własnych opinii, a także konstruktywnej dyskusji.

Przygodę z blogowanie dopiero zacząłem niedawno, także proszę Was o wyrozumiałość. Powoli szlifuję język i zdaję sobie sprawę, że pisanie jest trudniejsze niż mi się początkowo wydawało.

Gorzowska codzienność komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Bieganie , - więcej informacji