:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

ATRAKCYJNY DOM JEDNORODZINNY W JANCZEWIE (wygasło)

ATRAKCYJNY DOM JEDNORODZINNY W JANCZEWIE  • ID:#96397
  • Nieruchomości / Domy / Domy na sprzedaż
  • 11-08-2017
  • Typ budynku: Budynek wolnostojący
  • Rynek: Wtórny
  • Miasto: Gorzów Wielkopolski
  • Ilość pomieszczeń: 5
  • Piętro: 1
  • Powierzchnia: 300m2
  • Rok budowy: 2013
cena: 820000 PLN

Na sprzedaż majestatyczny dom jednorodzinny położony na końcu uroczej alejki zabudowanej budynkami o charakterze mieszkaniowym.

Oferowana nieruchomość to wyróżniająca się na tle innych budynków budowana z rozmachem rezydencja, której podstawę stanowi wolnostojący budynek o powierzchni 300 mkw. z dobudowanym garażem dwustanowiskowym.
Ta dwukondygnacyjna nieruchomość zachwyca przede wszystkim wręcz nieograniczoną przestrzenią, która przejawia się również ogromną kubaturą widoczną szczególnie w salonie, nad którym wybudowana została antresola stanowiąca część górnego hallu.

Dom charakteryzuje praktyczna funkcjonalność przedstawiona jednak w dużo większym wymiarze.
Na całej powierzchni, oprócz wspomnianego już salonu, wygospodarowano także część jadalnianą, kuchnię ze spiżarnią oraz cztery sypialnie w tym trzy zlokalizowane na górnej kondygnacji. Na szczególną uwagę zasługuje największa z nich, która posiada prywatną garderobę oraz ogromny pokój kąpielowy.
Nieruchomość posiada dwie dodatkowe łazienki położone na obu kondygnacjach oraz szereg praktycznych pomieszczeń, które z chęcią zaprezentujemy podczas oględzin nieruchomości na miejscu.

Równie istotną jak jego funkcjonalność, jest kwestia materiałów użytych do realizacji domu.
Jako podstawowy budulec wykorzystano tu pustaki porotherm o grubości 20 cm, a wielospadowy dach pokryto wysokiej klasy dachówką ceramiczną firmy Creaton.

Na dowód tego, że budowane zgodnie z dzisiejszą myślą techniczną duże domy nie muszą być energochłonne, zastosowano tu szereg nowoczesnych rozwiązań minimalizujących koszty eksploatacji.
Warto nadmienić tutaj zastosowanie jedynie trzyszybowych okien, czy zaprojektowanie wydajnego systemu ogrzewania podłogowego w całym domy opartego o energoszczędną pompę ciepła z systemem nadmuchu ciepłego powietrza w każdym z pomieszczeń.
Osoby preferujące również tradycyjne rozwiązania zainteresuje zapewne zaprojektowany w części dziennej kominek z płaszczem wodnym.

Stan wykończenia nieruchomości na obecnym etapie zdecydowanie przewyższa standard deweloperski.
Większość pomieszczeń zostało już przygotowane do użytkowania, natomiast pozostałe do sfinalizowania prace pozwolą dopasować nieruchomość do własnych upodobań.

Nieruchomość zlokalizowana została na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 2604 mkw. Cała posesja ogrodzona została siatką ogrodzeniową rozpiętą na metalowych słupkach a od frontu murem z kamienia naturalnego. Podjazd do garażu wykonano z kamienia z elementami kostki granitowej. Całość doskonale podkreśla monumentalny styl zabudowy oferowanego domu.

Ze względu na to, że nieruchomość swój szczególny charakter ukazuje dopiero podczas jej oglądania "na żywo", gorąco zachęcamy do weryfikacji oferty na miejscu po wcześniejszym umówieniu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, zapraszamy również do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-09-10 11:23:35