:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

DWUPIĘTROWY DOM WOLNOSTOJĄCY WRAZ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM (wygasło)

  • ID:#96323
  • Nieruchomości / Domy / Domy na sprzedaż
  • 11-08-2017
  • Typ budynku: Budynek wolnostojący
  • Miasto: Gorzów Wielkopolski
  • Ilość pomieszczeń: 6
  • Piętro: 2
  • Powierzchnia: 220m2
  • Rok budowy: 1982
cena: 390000 PLN

Przedmiotem oferty jest dwupiętrowy dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym.

Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o powierzchni 1538 mkw. W skład oferty wchodzi również sąsiadująca działka o powierzchni 693 mkw., co daje łączną powierzchnię 2231 mkw. Posesja ogrodzona została od frontu murowanym płatem z elementami drewnianymi.

Dom wybudowany został w 1982 roku z cegły z dachem dwuspadowym pokrytym etarnitem.
Nieruchomość pierwotnie oferowała powierzchnię użytkową 172,50 mkw. rozdysponowaną między pierwszym piętrem oraz poddaszem. Obecnie zagospodarowane zostało również przyziemie budynku, co pozwoliło powiększyć powierzchnię mieszkalną o kolejne 50 mkw.

Układ pomieszczeń przedstawia się następująco:

- przyziemie: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną natryskową, odzielne WC z oknem, przedpokój, pomieszczenie typu kotłownia, schowek, wiatrołap;
- piętro: pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, przedpokój;
- poddasze: dwie sypialnie (pierwotnie trzy), łazienka z wanną oraz WC, przedpokój.

Zarówno przyziemie jaki i piętro budynku mogą funkcjonować niezależnie, dzięki osobnym wejściom z zewnątrz.

Na wysokości przyziemia wygospodarowano również dodatkowe dwa pomieszczenia z własnym wejściem z poziomu podwórka, które funkcjonują obecnie jako powierzchnia biurowo-magazynowa.

Dom wymaga przeprowadzenia prac remontowych. Z wykonanych już prac, przed około czterema laty w całej nieruchomości wymieniono okna na PCV a Pół roku temu zamontowano nowy piec na ekogroszek wraz z oprzyrządowaniem o łącznej wartości 15 000 zł.

Na posesji znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 98 mkw., który idealnie nadaje się dla celów prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Nieruchomość posiada przyłącze energii elektrycznej oraz siły. Na działce zlokalizowane jest szambo, natomiast woda pobierana jest z ujęcia własnego.

Oferta ciekawa jest ze względu na swoje położenie z bardzo dobrym i szybkim dostępem do centrum Gorzowa. Nieruchomość doskonale nadaje się dla osób poszukujących miejsca, w którym będą mogli realizować swoje cele mieszkaniowe oraz biznesowe.

Tą nieruchomość można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu - serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-09-10 10:15:21