:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C rozproszone chmury

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Śródmieście pow. 44,60 m2, Numer oferty 410/3070/OLW, Cena najmu: 1 000,00 zł (wygasło)

cena: 1000.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 44,60 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w VI piętrowym bloku mieszkalnym, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

W skład powierzchni lokalu wchodzi przestronna sala główna, pomieszczenie gospodarcze oraz wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, ściany w sali głównej szpachlowane i malowane, na podłodze położono terakotę, łazienka wyłożona glazurą oraz terakotą.

Lokal o dużym potencjale, przestronna sala sprzedaży pozwala na zaadaptowanie go pod każdy rodzaj działalności biurowej, usługowej, szkoleniowej, kancelaryjnej czy medycznej.

Dużym udogodnieniem nieruchomości jest wejście z poziomu chodnika jak również duże przeszklone witryny co wyróżnia lokal i pozwala na swobodne umieszczenie reklam przyciągających potencjalnego klienta.

Ogrzewanie nieruchomości oraz ciepła woda elektryczne.

Nad bezpieczeństwem obiektu oraz lokalu czuwa rozprowadzony monitoring.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja zapewniająca duży przepływ pieszych, w sąsiedztwie zlokalizowane są liczne sklepy oraz punkty usługowe. Śródmieście jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 1 00,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-08-13 11:33:16