:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C lekki deszcz

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Centrum Miasta pow. 87 m2, Numer oferty 409/3070/OLW, Cena najmu: 4 800,00 zł

cena: 4800.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 87 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w budynku mieszkalnym IV kondygnacyjnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala główna, biuro, zaplecze gospodarcze, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia oraz wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w salach szpachlowane i malowane na podłodze położono terakotę, łazienka w glazurze i terakocie.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja w centum miasta, duże przeszklone witryny gwarantują idealne miejsce reklamowe, a wejście z poziomu chodnika stanowi udogodnienie związane z dużym przepływem pieszych.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie dużego wachlarzu działalności handlowej, bankowej, biurowej, szkoleniowej lub kancelaryjnej.

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia rozprowadzony został system alarmowy. Duże witryny okienne gwarantują bezpieczeństwo dzięki wstawionym szybom antywłamaniowym.

Ogrzewanie lokalu miejskie, ciepła woda ogrzewana elektrycznie.

Dla zwiększenia komfortu użytkowników w lokalu zamontowano klimatyzację.

Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 4 800,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Dane kontaktowe

Zapraszamy do naszego biura Biuro Nieruchomości DRWIĘGA 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 124/13 Kontakt e-mail: biuro[]drwieganieruchomosci.pl www.drwieganieruchomosci.pl tel/fax.: 48 95 725 25 24