:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

GRUNT Z OBIEKTEM DO ZAGOSPODAROWANIA WITNICA ! (wygasło)

cena: 145000 PLN (do negocjacji)

ATRAKCYJNY GRUNT BUDOWLANY POŁOŻONY W ZIELONEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI MIASTA WITNICA
Szukasz niepowtarzalnej oferty? Marzy Ci się budowa domu w zielonej i spokojnej okolicy a zarazem chcesz aby Ty i Twoje dzieci posiadały swobodny dostęp do wszelkiego rodzaju instytucji użyteczności publicznej ? Mamy coś specjalnego dla Ciebie ! zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą działki budowlanej położonej przy ul. Ścieżka Rybacka w Witnicy.
Opisany wyżej grunt o powierzchni 2544 m2 został oznaczony w ewidencji gruntów symbolem B-tereny mieszkaniowe. Działka częściowo zadrzewiona, znajduje się na niej także budynek z cegły o powierzchni zabudowy 186 m2. Dojazd drogą betonową w której znajdują się media w postaci prądu, wody i kanalizacji, gaz zlokalizowany jest w ulicy gen. Świerczewskiego.
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego określa działkę jako teren komercyjny (tereny byłej fabryki mebli WIFAM ), lecz z powodu powstania w sąsiedztwie licznej zabudowy wielorodzinnej działka z powodzeniem może posłużyć pod budowę domu jednorodzinnego.
Zachęcam do osobistej weryfikacji oferty oraz zapoznania się z dostępną dokumentacją!!!
Serdecznie zapraszamy również do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-07-09 14:07:50