:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C lekkie zachmurzenie

Przedstawiciel handlowy z językiem niemieckim (wygasło)

W związku z rozwojem pralni poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w Polsce oraz Niemczech

- współpraca z dotychczasowymi klientami

- realizacja założonych planów sprzedażowych

- dbanie o dobre relacje z kontrahentami

- dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny

- doświadczenie handlowe

- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- umiejętność efektywnej organizacji pracy

- umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami

- odpowiedzialność, inicjatywa i zaangażowanie

- bardzo dobre umiejętności komunikacji

- gotowość do podróży służbowych na terenie Niemiec

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej rozwijającej się firmie

- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV) na adres mailowy.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-29 14:19:50