:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Przedwojenna willa z 2 odrębnymi lokalami mieszkalnymi i częścią usługową - os. Dolinki. (wygasło)

 • ID:#72220
 • Nieruchomości / Domy / Domy na sprzedaż
 • 09-05-2017
 • Typ budynku: Dom wielorodzinny
 • Rynek: Wtórny
 • Miasto: Gorzów Wielkopolski
 • Kod pocztowy: 66-400
 • Ulica: Okólna
 • Ilość pomieszczeń: 8
 • Piętro: 2
 • Powierzchnia: 214m2
 • Rok budowy: 1933
cena: 570000 PLN (do negocjacji)

Prezentujemy niepowtarzalną ofertę zakupu przedwojennej willi zlokalizowanej przy kameralnej uliczce na Osiedlu Dolinki.

Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 1042 mkw., zagospodarowanej pięknym ogrodem kaskadowym z licznymi nasadzeniami oraz drewnianą altaną.
Podjazd do budynku wykonany został z kostki polbrukowej, a cała posesja ogrodzona została metalowym płotem, bądź siatką rozpiętą na betonowych słupkach. Przy wejściu do budynku zlokalizowany został niewielki budynek gospodarczy.

Stanowiący główny element oferty dom, składa się z dwóch niezależnych mieszkań o powierzchniach 82 mkw. każde (mieszkania stanowiące odrębne nieruchomości, z osobnymi księgami wieczystymi, do niezależnego użytkowania) oraz lokalu biurowego z osobnym wejściem z poziomu podwórka o powierzchni 50 mkw.

Każde z mieszkań oferuje 4 pokoje, oddzielną kuchnię ze spiżarnią oraz łazienkę łącznie z WC. Oba poziomy różnią od siebie jedynie drobne szczegóły, jak dostępność jednego z pokoi na parterze z poziomu pokoju dziennego natomiast na piętrze z sypialni, czy występujący na piętrze balkon w miejscu wykuszu na parterze budynku.
Dodatkowo nad mieszkaniami znajduje się strych.

Do części mieszkalnej dobudowana została powierzchnia handlowo-usługowa z osobnym wejściem o powierzchni 50 mkw., która z powodzeniem może stanowić reprezentacyjny lokal do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Powierzchnia mieszkalna została w całości podpiwniczona - znajduje się tutaj 6 oddzielnych pomieszczeń, natomiast pod powierzchnią biurową wykonano dwu-stanowiskowy garaż z dwiema bramami segmentowymi.

Budynek na powierzchni parteru ogrzewany jest przy wykorzystaniu pieca gazowego, za pomocą gazu ogrzewana jest również woda.
Na piętrze zamontowano akumulacyjne grzejniki działające w oparciu o drugą taryfę energetyczną. Do ogrzewania wody wykorzystywany jest przepływowy podgrzewacz elektryczny.
W obu mieszkaniach, w obrębie pokoju dziennego zamontowano także kominek.

Stanowiąca główny element oferty przedwojenna willa, wybudowana została w 1933 roku w technologii tradycyjnej z cegły pełnej.
Przed około 10 laty dom został w całości ocieplony styropianem o grubości 10 cm, wykonano także nowe pokrycie dachu z wykorzystaniem dachówki ceramicznej.

We wnętrzu domu także wykonywano prace remontowe, podczas których zadbano o zachowanie oryginalnych elementów stolarskich. W domu pozostawiono oryginalne deski podłogowe, drewniane drzwi i ościeżnice oraz drewniane okna skrzynkowe.

Nieruchomość polecana jest głównie ze względu na potencjał jaki oferuje zarówno ze względu na swój układ jak i lokalizację.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących klimatycznego domu w samym mieście a nie na jego obrzeżach, ale także dla osób chcących w jednym miejscu mieszkać oraz prowadzić własną działalność gospodarczą.

Tą nieruchomość można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu - serdecznie zapraszamy!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę www: http://modernieruchomosci.pl/domy/product/view/10/366.html

Moder Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-06-08 15:12:00