:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Dom z lokalem użytkowym na ul. Okólnej ! (wygasło)

 • ID:#72217
 • Nieruchomości / Domy / Domy na sprzedaż
 • 09-05-2017
 • Typ budynku: Szeregowiec
 • Rynek: Wtórny
 • Miasto: Gorzów Wielkopolski
 • Kod pocztowy: 66-400
 • Ulica: Okólna
 • Ilość pomieszczeń: 4
 • Piętro: 2
 • Rok budowy: 1996
cena: 399000 PLN (do negocjacji)

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej położony na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Oferowana nieruchomość charakteryzuje się przeznaczeniem dla celów mieszkalno-usługowych. Obecnie Piętro oraz poddasze użytkowe zagospodarowane zostały jako dwa osobne mieszkania z niezależnymi kuchniami oraz łazienkami w każdym z nich. Obie powierzchnie mieszkalne dostępne są ze wspólnej klatki schodowej, jednak z powodzeniem mogą funkcjonować samodzielnie.

Rozkład pomieszczeń każdego z wydzielonych mieszkań przedstawia się następująco:

Pierwsze piętro: salon, z wydzieloną częścią z funkcją sypialni (pomieszczenia przedzielone ścianą wykonaną z regipsu), garderoba, łazienka łącznie z WC, kuchnia z wyjściem na balkon.

Poddasze: pokój dzienny, pokój dziecięcy, łazienka łącznie z WC, kuchnia, garderoba. Z poziomu tej kondygnacji mamy dostęp do strychu z oknami dachowymi oraz instalacją elektryczną a także CO.

Parter nieruchomości to powierzchnia usługowa składająca się przede wszystkim z głównej sali z witryną wychodzącą na ulicę a także dwóch pomieszczeń gospodarczych oraz WC.

Powierzchnia użytkowa prezentowanego segmentu to 176,10 mkw (łącznie z powierzchnią usługową - 48,94 mkw.). Do nieruchomości przynależy także piwnica o powierzchni 18,60 mkw., w skład której wchodzą dwa pomieszczenia gospodarcze.

Nieruchomość wybudowana została w 1997 w technologii z cegły ceramicznej z dachem wielospadowym pokrytym dachówką. W 2012 roku przeprowadzono remont, obejmujący swoim zakresem wszystkie powierzchnie. Remont uwzględniał: wymianę instalacji wodnokanalizacyjnej, wymianę instalacji CO, częściową wymianę okien (w całej nieruchomości okna PCV oraz drewniane okna dachowe), równanie ścian, pokrycia podłóg parkietem oraz terakotą.

Budynek posiada przyłącze do miejskiej sieci wodnokanalizacyjnej oraz miejskiej sieci centralnego ogrzewania. Gorąca woda uzyskiwana jest za pomocą energooszczędnej pompy ciepła działającej z wykorzystaniem drugiej taryfy energetycznej. Dom posiada także przyłącze siły. Obiekt posiada nieużywane obecnie przyłącze gazu.

Oferowana nieruchomość to propozycja dla dwupokoleniowej rodziny prowadzącej własną działalność lub też oferta dla firm poszukujących nowej siedziby w rozpoznawalnej lokalizacji w odległości niecałych 2 km od ścisłego centrum miasta.

Nieruchomość dostępna jest do oglądania po wcześniejszym umówieniu.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy także do biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie Wlkp.

W celu uzyskania większej ilości informacji łącznie z rzutami poszczególnych kondygnacji zapraszamy także na naszą stronę www:

Moder Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-06-08 15:03:12