:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

DZIAŁKA BUDOWLANA W DZIERŻOWIE (wygasło)

cena: 29900 PLN

Na sprzedaż działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Dzierżów - gmina Deszczno. Działka powstała w wyniku podziału większej.

Działka o powierzchni 1350 mkw., o regularnym kształcie prostokąta o bokach 41x33 m. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu pionowym, niezadrzewiona.

Dogodny dojazd do lokalizacji gwarantuje dobrej jakości, gruntowa droga gminna.

W odległości ok 70 m dostępne są media w postaci wodociągu, gazu oraz prądu. Odprowadzanie nieczystości do szczelnych zbiorników bezodpływowych.

Dla nieruchomości przed podziałem wydana została decyzja o warunkach zabudowy zezwalająca na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 12 % powierzchni działki, budynek o wysokości do dwóch kondygnacji oraz szerokości elewacji frontowej do 16 m.

Grunt położony w spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz z dogodnym dostępem do Gorzowa również przy wykorzystaniu Lini MZK. Przystanek MZK zlokalizowany jest w odległości ok 100 m.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu. Po więcej informacji zapraszamy również do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę www: http://modernieruchomosci.pl/grunty/product/view/11/625

Moder Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-20 14:17:03