:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Grunt, gmina Dobiegniew, Ługi pow. 15000 m2, Numer oferty 193/3070/OGS, Cena sprzedaży: 199 000,00 zł (wygasło)

cena: 199000.00 PLN

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt budowlany o powierzchni 15000 m2 położony we wsi Ługi - Gmina Dobiegniew. Miejscowość Ługi oddalone są o około 45,90 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Dla nieruchomości wydano decyzję o warunkach zabudowy zgodnie, z którą istnieje możliwość wybudowania na tym terenie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Dla tej inwestycji wydano projekt zagospodarowania terenu dla budowy budynku mieszkalnego. Wydano projekt instalacji zewnętrznych sanitarnych. Wydano projekt instalacji elektrycznych budynku. Na tym terenie zaplanowano budowę domu mieszkalnego wolnostojącego DM - 6079 według projektu KBI PROJEKT.

Wzdłuż działki linia brzegowa jeziora. Walory przyrodnicze i krajobrazowe, nietknięte piękno rezerwatu, czyste wody jezior, lasy stanowią doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku.

W CENIE DZIAŁKI PROJEKT DOMU ORAZ PROJEKTY INSTALACJI SANITARNYCH, ELEKTRYCZNYCH, ZAGOSPODAROWANIA TERENU !!!

IDEALNA INWESTYCJA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ JAK RÓWNIEŻ ZABUDOWĘ LETNISKOWĄ !!!

MEDIA : PRĄD, WODA.

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-13 13:33:15