:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C lekkie zachmurzenie

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Śródmieście pow. 56,91 m2, Numer oferty 385/3070/OLW, Cena najmu: 1 500,00 zł (wygasło)

cena: 1500.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo handlowy o pow. 56,91 m2. zlokalizowany na poziomie –I w III kondygnacyjnej kamienicy, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

W skład powierzchni lokalu wchodzi duża sala sprzedażowa, pomieszczenie biurowe oraz wc.

Ogrzewanie lokalu oraz ciepła woda ogrzewane elektrycznie.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Ściany w sali sprzedaży oraz pomieszczeniu biurowym szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone terakotą. Łazienka w glazurze i terakocie.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności sprzedażowej, usługowej, biurowej czy kancelaryjnej.
Lokal posiada duże przeszklone witryny co zwiększa jego atrakcyjność.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Przy lokalu znajduje się duży ciąg pieszych co zapewni duży napływ klientów.

Opłaty: 1 500 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne: 180,00 czynsz zł + 80,00 zł. fundusz remontowy + energia.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-05-10 12:27:20