:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Obiekt, Gorzów Wlkp, Os. Słoneczne. pow. 258,50 m2, Numer oferty 56/3070/OOS Cena sprzedaży : 499 000,00 zł (wygasło)

cena: 499000.00 PLN

Przedmiotem oferty jest hala przemysłowo - produkcyjna o powierzchni 258,5 m2 usytuowana na parterze budynku mieszkalnego położona w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Słoneczne.

Hala mieści trzy pomieszczenia magazynowe, biuro, szatnię, węzeł sanitarny oraz przynależącą komórkę. Do hali prowadzą trzy niezależne wejścia. Budynek wyposażony w bramę otwieraną automatycznie. Teren posesji ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Przy budynku miejsca parkingowe. Okna PCV. Na podłogach posadzka cementowa. Media: doprowadzono prąd trójfazowy, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, ogrzewanie elektryczne - piec akumulacyjny. Istnieje możliwość doprowadzenia instalacji gazowej, której przyłącze znajduje się w budynku.

Parametry techniczne budynku pozwalają na prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności a układ pomieszczeń daje duże możliwości adaptacyjne.
Dzięki dogodnej lokalizacji w samym Centrum Miasta oraz parametrom technicznym obiektu nieruchomość stanowi znakomitą lokatę kapitału oraz stwarza ogromne możliwości biznesowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-30 16:38:45