:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C całkowite zachmurzenie

Lokal biurowo - usługowy, Gorzów Wlkp., Os. Piaski pow. 51 m2, Numer oferty 383/3070/OLW, Cena najmu: 1 300,00 zł (wygasło)

cena: 1300.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo – biurowy o pow. 51 m2, położony na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku mieszkalnym, zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim, Osiedle Piaski.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi recepcja, gabinet, biuro, dwie łazienki z wc – jedna łazienka przystosowana dla klientów, druga łazienka przystosowana dla personelu oraz pomieszczenie gospodarcze.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Podłogi w pomieszczeniach wyłożone terakotą, ściany w zależności od funkcjonalności szpachlowane i malowane lub wyłożone glazurą.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia zamontowane zostały w lokalu rolety zewnętrzne antywłamaniowe oraz rozprowadzono system alarmowy.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności usługowej, handlowej czy biurowej.
Niewątpliwym atutem lokalu są duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika.

Lokalizacja nieruchomości zapewnia duży ciąg pieszych, w sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne oraz liczne punkty usługowe oraz handlowe.
Osiedle Piaski jest również bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 1.300 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-29 10:06:20