:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Operator Wózka Widłowego (wygasło)

Operator Wózka Widłowego

IDEA HR Doradztwo Personalne (Nr agencji zatrudnienia 10618) jest agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oczekiwania:
• Uprawnień na wózki widłowe
• Doświadczenie w pracy w magazynie
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
• Umiejętność pracy zespołowej
• Rzetelności, sumienności
• Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Opis stanowiska:
• Wprowadzanie danych do systemu magazynowego
• Obsługa wózka widłowego
• Obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu
• Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
• Załadunek i rozładunek samochodów
• Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie
• Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
• Pracę w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem „Operator Wózka Widłowego” w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-19 16:04:36