:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Opiekun/ka do Pani Ilsy Marii 1250€ + 120 € premii (wygasło)

Opiekun/ka do Pani Ilsy Marii  1250€ + 120 € premii

Opiekun/ka do Pani Ilsy Marii 1250€ + 120 € premii
Zlec. nr 17423
O naszej firmie
MEDIPE PFLEGE Sp. z. o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.
Oferta pracy
Pani ma 80 lat. Z powodu złamania szyjki kości udowej ma problemy z poruszaniem się- używa do tego rollatora, jednak potrzebuje wsparcia. Podopieczna jest po pomyślnej operacji raka żołądka. Pani Ilse słabo słyszy, trzyma mocz oraz stolec. Orientacja czasowo-przestrzenna oraz personalna są zachowane. Na chwilę obecną nie potrzebuje pomocy w nocy. Do dyspozycji jest podnośnik wannowy.
Zadanie opiekunki:
Do zadań opiekunki należy wspieranie podopiecznej podczas pielęgnacji ciała, całodobowa gotowość niesienia pomocy gdy nastąpi taka potrzeba, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu się i rozbieraniu, pranie i prasowanie ubrań, utrzymywanie porządku oraz sprzątanie w domu, organizacja czasu wolnego, robienie zakupów.
Miejscowość: Kolonia
Pani Ilse mieszka sama, jednak często odwiedzają ją jej dzieci, które służą pomocą przy opiece. Do dyspozycji opiekunki jest osoby pokój z telewizorem, dostępem do łącza internetowego oraz radio. Istnieje możliwość korzystania z samochodu.
Rozpoczęcie pracy od: 23.03.2017-23.05.2017
Nasza oferta: 1250 €
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach
Złap zająca z premią wielkanocną 120 € od Medipe!
Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane czynne prawo jazdy
• Osoba niepaląca
KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
Tel.: 913839100
e-mail: [email protected]

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-19 15:15:30