:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wymiana Opon Ursynów (wygasło)

Wymiana Opon Ursynów

Znana firma AsGawota to system doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają wysoką klasa usług za przystępną cenę. Pracujemy na południu Warszawy na Ursynowie. Zapraszamy do wprowadzenia się z naszą szczegółową ofertą.
Informacja na materiał branży samochodowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że polski auto serwis bardzo chętnie bierze się wszystkich, nawet najbardziej interesujących i czasochłonnych zleceń oraz napraw.
Klient otrzymuje gwarancję fachowej porady przy wyborze optymalnych podejść i doborze odpowiedniego asortymentu. Szeroka oferta części oryginalnych i alternatywnych części zamiennych zezwala na dopasowanie usługi do jednych potrzeb Klienta.
Nasza Auto Serwis toż z pewnością warsztat z profesjonalnym wyposażeniem, realizujący szeroki zakres usług, między innymi: wymiana rozrządu, wymiana oleju i płynów eksploracyjnych, naprawa zawieszenia, sprzęgła, układu hamulcowego, diagnostyka komputerowa, wymiana opon, obsługa układu klimatyzacji.
W sporadycznych sytuacjach jesteśmy pomocą po godzinach pracy. Nasza szczegółowa oferta to auto serwis, mechanika pojazdowa, klimatyzacja samochodowa, wymiana opon, elektryka samochodowa, naprawy ważne i pierwsze, diagnostyka komputerowa, części zamienne, serwis tłumików.

Zapraszamy na naszą stronę: www.as-gawota.pl - Wymiana Opon Ursynów - http://as-gawota.pl/l

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-04-15 10:32:35