:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pracownik oprzyrządowania produkcji (wygasło)

Zdjęcie Pracownik oprzyrządowania produkcji Praca Gorzów
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-10-24 12:00:55

Firma SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim (grupa kapitałowa Sumitomo), jest
czołowym producentem wiązek elektrycznych do samochodów VW, Skoda, Audi i Bugatti w Polsce.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik oprzyrządowania produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia zawodowego (mile widziane średnie techniczne),
- minimum podstawowej znajomości obsługi programów: MS OFFICE,
- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- gotowości do podróży służbowych,
- operatywności, kreatywności, komunikatywności, dyspozycyjności, dynamiki w działaniu, umiejętności pracy w zespole, analitycznego myślenia.

Główne zadania:

- budowa desek formierskich,
- wprowadzanie zmian technologicznych,
- wsparcie w trakcie uruchomienia produkcji (także w innych zakładach Grupy SEBN).

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- wynagrodzenie z szeroko rozwiniętymi dodatkami: premie regulaminowe, coroczna inflacyjna regulacja wynagrodzeń,
- atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie i organizacja wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci pracowników, karty podarunkowe i bony świąteczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, wydarzeń kulturalnych (koncerty, teatr),
- możliwość rozwoju poprzez: udział w licznych szkoleniach, konferencjach i targach branżowych, dofinansowanie i refundację nauki pracowników,
- jasne ścieżki rozwoju,
- pracę w międzynarodowym koncernie: wyjazdy służbowe w ramach kraju i poza granicami, współpraca w międzynarodowych zespołach, możliwość pracy za granicą w innych zakładach Grupy Sumitomo,
- kontakt z nowoczesną technologią,
- możliwość zakupu samochodu marki VW w preferencyjnych cenach od dealera,
- podstawowa opieka medyczna na terenie firmy: lekarz, pielęgniarka, bezpłatne szczepienia dla pracowników i ich rodzin, grupowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SE Bordnetze Polska sp. z o.o., moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje
mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez SEBN do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SE Bordnetze Polska sp. z o.o. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.