:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Specjalistyczne narzędzia samochodowe

Specjalistyczne narzędzia samochodowe
cena: 10 PLN

Funkcjonujemy jako rodzinna firma z przeszło 22 letnią tradycją, która zaczęła działalność gospodarczą w 1996 roku od niewielkiego sklepu narzędziowego. Przez szereg lat budowaliśmy wytrwale pozycję fachowego dystrybutora elektronarzędzi i narzędzi, a przede wszystkim dostarczyciela, u którego można zakupić specjalistyczne nietypowe narzędzia. Z racji wytężonej ustawicznej pracy przekonaliśmy do współpracy szeroką grupę cenionych wytwórców na świecie. Teraz współpracujemy między innymi z CHY, Brymen, King Tony, Jonnesway, Koken, Facom, Vorel, Wera, Narva, Telwin, Laser, Galagar.

Nasze doświadczenie pozwala nam zdobywać, codziennie zaufanie Interesantów, z których każdy ma zapewnioną pomoc i duże wsparcie z naszej strony. Każdemu Klientowi zapewniamy obszerny wybór narzędzi czołowych wytwórców, w których wyborze oferujemy profesjonalne doradztwo. Doświadczenie a także partnerstwo ze znanymi producentami narzędzi gwarantuje nam zaspokojenie nawet wysublimowanych oczekiwań najbardziej wymagających kontrahentów.

Odwiedź naszą stronę http://jason.pl i dołącz do znacznej liczby naszych zadowolonych kontrahentów.

Dane kontaktowe

http://jason.pl/

667606026

[email protected]