:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Opiekun osoby niepełnosprawnej (wygasło)

Opiekun osoby niepełnosprawnej

Firma „Gwarant” – Tomczyk sp.j. zatrudni osoby posiadające kwalifikacje: opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, logopeda, rehabilitant, pracownik socjalny lub terapeuta zajęciowy do pracy na terenie Gorzowa Wlkp. w charakterze opiekuna osób z zaburzeniami psychicznymi i/lub fizycznymi.

Czynności w zależności od posiadanej kwalifikacji będą polegały na:
• Kształtowaniu umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, w tym pomoc w wykupowaniu i przyjmowaniu leków
• Pomoc w załatwianiu spraw, wizyt lekarskich, utrzymanie higieny ciała
• Rehabilitacja i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu

Wymagania:
Posiadanie powyżej wskazanej kwalifikacji i doświadczenie w opiece nad osobą z niepełnosprawnością umysłową (szpital, placówki oświatowe terapii, ośrodki terapeutyczne i wychowawcze i podobne) lub fizyczną – placówki udzielające świadczeń rehabilitacyjnych, zakłady fizjoterapii i podobne.

Praca w dni robocze, w systemie dziennym.

Firma zapewnia wsparcie merytoryczne i organizacyjne w zakresie wykonywanych czynności, środki ochronne, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, szkolenia i instruktaże uzupełniające posiadaną wiedzę.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-10-04 14:57:57