:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Praca blisko granicy-Bautzen/Drezno

Runtime Services GmbH jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy poszukujemy spawaczy MAG i TIG oraz Lakierników samochodowych z możliwością podjęcia pracy przy granicy z Polską (Drezno), jak na południu Niemiec (Oberstaufen).

Stanowisko:
Spawacz MAG (Drezno/Oberstaufen/Bautzen)
Spawa TIG (Drezno/Bautzen)
Lakiernik samochodowy (Bautzen)

Wymagania:
Wykształce w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne,
Ważne certyfikaty spawacza,
Prawo jazdy + własny,
Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy,
Doświadczenie w zawodzie Spawacza/Lakiernika,
Znajomość rysunku technicznego.

Zadania Spawacza:
Spawanie oraz wstępny montaż szaf sterowniczych według rysunku,
Szlifowanie pospawanych części,
Spawanie cienkich blach do 3mm,
Spawanie grubszych blach do 30mm.

Zadania Lakiernika:
Przygotowanie powierzchni do lakierowania i wszelkie inne czynności z tym związane,
Lakierowanie dużych powierzchni (naczepy).

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
11,83 €/h brutto + 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy na południu Niemiec),
10,95 €/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (stawka i dieta dotyczy pracy w okolicach Drezna),
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Dane kontaktowe

Tomasz Urbaniak 662757607, [email protected], 01877 Bischofswerda, Belmsdorferstr.2.