:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp. Os. Śródmieście pow. 164 m², Numer oferty 482/3070/OLW Cena najmu : 3 280,00 zł (wygasło)

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp. Os. Śródmieście pow. 164 m², Numer oferty 482/3070/OLW Cena najmu : 3 280,00 złcena: 3280.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo – handlowy o pow. 164 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim nowo wybudowanym III kondygnacyjnym nowoczesnym bloku mieszkalnym położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

Duży nowoczesny kompleks posiada monitoring oraz windę. Wykończenie budynku zostało wykonane ze śródków wysokiej jakości co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Holl na podłogach wyłożony terakotą, ściany szpachlowane.

Lokal składa się z dużej sali sprzedaży do własnej aranżacji, toaleta stanowi część wspólną dla kliku lokali i zlokalizowana jest w holu.

Nieruchomość w stanie surowym, zamkniętym, daje to duże możliwości adaptacyjne oraz jego podział według potrzeb dla nowego najemcy.

Lokal nadaje się pod prowadzenie każdej działalności gospodarczej oraz usługowej dostępne duże powierzchnie oraz jego parametry dają możliwość stworzenia przestrzeni pod taką działalność jak usługi handlowe, punkt medyczny, klub fitness czy ośrodek szkoleniowy.

Nieruchomość posiada dwa wejścia.

Lokal o dużych przeszklonych witrynach oraz wejściem z poziomu chodnika, co niewątpliwie dodaje mu atrakcyjności. Położenie nieruchomości zapewnia duży przepływ ciągu pieszych oraz ruchu samochodowego.

W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe oraz handlowe, jak również sąsiedztwo bloków mieszkalnych.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe.

Cena najmu: 3280,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

Właściciel lokalu przewiduje dwa warianty jego wynajmu:

- w kwocie 20 zł za m2 z możliwością wykończenia przez najemcę – cena najmu przy tej opcji pozostanie utrzymana przez okres 3-5 lat najmu,

- istnieje również możliwość wynajęcia lokalu z opcją wykończenia jej przez właściciela, ten wariant najmu przewiduje kwotę od 40 zł - 50 zł za m2 w zależności od standardu wykończenia lokalu.

OFERTA GODNA POLECENIA !!!

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE.Zapraszamy na prezentację nieruchomosci

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej
DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL

Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI...

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-09 11:19:23