:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp. Os. Piaski pow. 270 m², Numer oferty 481/3070/OLW Cena najmu : 6 999,00 zł (wygasło)

cena: 6999.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 270 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim I kondygnacyjnym budynku, położony w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Piaski.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi przestronna oszklona sala główna, trzy pomieszczenia mogące pełnić funkcję pomieszczeń biurowych, magazynowych. Łazienka z wc, pomieszczenie socjalne przystosowane do adaptacji jako kuchnia restauracyjna, duży holl oraz pomieszczenie magazynowe do którego prowadzi dodatkowe wejście z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodem dostawczym.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności w każdej chwili. Sala główna na ścianach szpachlowana i malowana, podłoga wyłożona terakotą, zaplecze kuchenne oraz łazienka w glazurze i terakocie. Pozostałe pomieszczenia w zależności od funkcjonalności na ścianach szpachlowane i malowane lub wyłożone glazurą, podłogi wyłożone terakotą.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzy działalności usługowej, handlowej, biurowej, szkoleniowej, stworzenia punktu sklepów śmieciowych czy gastronomi.

Ogrzewanie nieruchomości poprzez klimatyzacje oraz ciepła woda piec elektryczny.

Lokal posiada duże przeszklone witryny co dodaje atrakcyjności reklamowej, dodatkowo wejście do nieruchomości z poziomu chodnika oraz dodatkowe wejście na zaplecze.

Dla zabezpieczenia mienia rozprowadzono system alarmowy oraz zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe. W lokalu rozprowadzony został system przeciw pożarowy.

Przy lokalu znajduje się plac mogący stanowić parking dla samochodów lub przedłużenie ogródka.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w otoczeniu licznych bloków mieszkalnych. W niedalekiej odległości znajdują się punkty usługowe oraz handlowe. Lokal położony jest w miejscu gdzie znajduje się ciąg pieszych.

Przy lokalu liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 6.999,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.

Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!Zapraszamy na prezentację nieruchomosci

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej
DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL

Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI...

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-12 17:42:32