:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Mieszkanie na sprzedaż (wygasło)

cena: 148240 PLN

ZAMIESZKAJ W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI

W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM NA OSIEDLU MŁODYCH

Nasz inwestycja zlokalizowana jest przy „Osiedlu Młodych” To budynek sześcioklatkowy o nowoczesnym dizajnie z płaskim dachem.

Projekt ma ciekawą zróżnicowana bryłę osiąga wysokość sześciokondygnacyjną i czterokondygnacyjną . Wszystkie 107 mieszkań posiadać będą duże balkony jedno z nich będzie posiadało taras. W ofercie znaleźć można również jedno mieszkanie dwupoziomowe . Dla wygody i komfortu nowych mieszkańców w części kondygnacji podziemnej budynku znajdą się garaże i miejsca postojowe w sumie 97 miejsc do parkowania oraz komórki lokatorskie.

„Osiedle Młodych” oferuje naszym Klientom szeroka gamę mieszkań . W ofercie znaleźć można mieszkania od 31m2 do 80m2 a dla szukających większych powierzchni istnieją możliwości łączenia mieszkań. Projekty są praktyczne i funkcjonalne. Wygodne dla młodych małżeństw z marzeniami o powiększeniu rodziny jak i dla osób starszych szukających wygody ponieważ nasz budynek wyposażony jest w cichobieżne windy. Jako solidny Developer pamiętamy , że osiedle to nie tylko mieszkania ale również zagospodarowanie całego terenu . Wykończone zostanie więc patio wewnątrz osiedla na którym znajdą się miejsca postojowe . Dla najmłodszych przewidziane jest miejsce na plac zabaw. Całość obsadzona zostanie roślinnością .Dużym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja . Inwestycja znajduje się w kwartale ulic Matejki, Kotsisa ,Mościckiego i Kosynierów Gdyńskich . Budynek położony jest zdala od głównej ulicy co gwarantuje komfort ciszy i spokoju przyszłym mieszkańcom . Teren osiedla jednocześnie spokojny i cichy w swym pobliżu posiada wszystko to co ważne jest do codziennego życia . Dla młodych oferuje bliskość szkoły ,przedszkola , przychodni a dla starszych ośrodki handlu i rekreacji . Teren naszej inwestycji to bardzo malownicze miejsce położone na lekkim wzniesieniu bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

W tym ogłoszeniu prezentujemy mieszkanie o numerze B1/M2 znajdujące się na pparterze czterokondygnacyjnego budynku z windą. Mieszkanie to funkcjonalnie zaprojektowana KAWALERKA o powierzchni 37,06m2. Skłąda się z następujących pomieszczeń:

- pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 23,91m2
- łazienki o pow. 4,51m2
- sypialni o pow. 8,64m2

Do mieszkania można dokupić komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe lub zamknięty garaż. Wszystkie te dodatkowe pomieszczenia znajdują się na podziemnej hali pod budynkiem

nr oferty:1763/3106/OMS

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-14 17:37:45