:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Opieka nad osobą starszą w domu - pomoc w codziennych czynnościach (wygasło)


Rozumiemy, że podjęcie decyzji o powierzeniu opieki nad osobą starszą czy chorą jest trudne. W trosce o zaspokojenie Państwa wątpliwości podchodzimy indywidualnie do naszych klientów i wspólnie z Państwem rozmawiamy i doradzamy w zakresie potrzeb podopiecznego. Ustalamy plan i zakres oczekiwanej opieki dzięki czemu zyskają Państwo poczucie komfortu i pewności spokojnego funkcjonowania na co dzień.

Usługi mogą obejmować:

- wsparcie w codziennych czynnościach - takich jak spożywanie, przygotowanie posiłków, toaleta i higiena ciała, podstawowa pielęgnacja
- pomoc w utrzymaniu czystości w mieszkaniu
- aktywizacja społeczna (np. spacery, wspólne spędzanie czasu) i fizyczna

Przed podjęciem opieki organizujemy spotkanie naszego opiekuna z osobą objętą usługą i/lub rodziną w celu uszczegółowienia zakresu i charakteru oczekiwanych usług i nawiązania pierwszego kontaktu.

W trakcie świadczenia usług przez naszego opiekuna mają Państwo możliwość stałego kontaktu z koordynatorem, dysponującym wiedzą i bogatym doświadczeniem w pracy z osobą starszą, który pomoże Państwu w każdej sytuacji dotyczącej stanu zdrowia, zakresu wsparcia osoby starszej, odpowie na Państwa uwagi.

Zakres i charakter usług dopasujemy do Państwa potrzeb, świadczymy usługi 7 dni w tygodniu, także jednorazowo, w porze nocnej czy też na kilka dni.

Firma Gwarant-Tomczyk sp. j. od 25 lat świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla osób starszych.

Jesteśmy laureatem nagrody Newsweek Polska Firma Rodzinna

Zapraszamy do kontaktu

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-12 10:17:44