:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Os. Staszica pow. 25,20 m², Numer oferty 456/3070/OLW Cena najmu : 2 000,00 zł (wygasło)

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Os. Staszica pow. 25,20 m², Numer oferty 456/3070/OLW Cena najmu : 2 000,00 złcena: 2000.00 PLN

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 25,20 m2 usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo – usługowego położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica.

Lokal składa się z sali głównej, łazienki oraz zaplecza socjalnego.

Do wykończenia nieruchomości zastosowano materiały najwyższej jakości co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Sala główna szpachlowana i malowana, podłoga wyłożona terakotą, łazienka oraz zaplecze socjalne w glazurze i terakocie.

W nieruchomości rozprowadzono system przeciw pożarowy oraz rozprowadzono monitoring.

Parametry adaptacyjne lokalu pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności usługowej, biurowej, kancelaryjnej.

Niewątpliwym atutem lokalu są duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika.

Przy budynku plac parkingowy przynależący bezpośrednio do nieruchomości.

Kompleks handlowo - usługowy położony jest na jednym z prężnie rozwijających się osiedli mieszkaniowych Gorzowa Wielkopolskiego. W niedalekiej odległości mieszczą się siedziby dużych firm, sklepy wielkopowierzchniowe, markety. Osiedle Staszica jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Cena najmu: 2.000,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne ( 450 zł )
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-04-08 11:53:02