:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C bezchmurnie

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Os. Staszica pow. 15,16 m², Numer oferty 453/3070/OLW Cena najmu : 1 500,00 zł

cena: 1500.00 PLN

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal użytkowy o pow. 15,16 m2 usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo – usługowego położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Staszica.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala sprzedaży, łazienka z wc oraz zaplecze socjalne.

Wysoki standard wykończenia lokalu zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Ściany w sali głównej szpachlowane oraz malowane, podłoga wyłożona terakota, zaplecze socjalne oraz łazienka w wysokiej jakości glazurze o terakocie.

Nieruchomość posiada zapewnioną profesjonalną administrację, obiekt w całości monitorowany. Budynek klimatyzowany wyposażony w system telekomunikacyjny, antywłamaniowy i przeciwpożarowy.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na powadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności usługowej, biurowej, kancelaryjnej czy szkoleniowej.

Niewątpliwym atutem lokalu są duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika.

Przy budynku plac parkingowy przynależący bezpośrednio do nieruchomości.

Kompleks handlowo - usługowy położony jest na jednym z prężnie rozwijających się osiedli mieszkaniowych Gorzowa Wielkopolskiego. W niedalekiej odległości mieszczą się siedziby dużych firm, sklepy wielkopowierzchniowe, markety. Osiedle Staszica jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Cena najmu: 1.500,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne ( 450 zł )
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dane kontaktowe

Zapraszamy do naszego biura Biuro Nieruchomości DRWIĘGA 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego 124/13 Kontakt e-mail: biuro[]drwieganieruchomosci.pl www.drwieganieruchomosci.pl tel/fax.: 48 95 725 25 2