:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Lokal Handlowo - Usługowy, Gorzów Wlkp. Os, Górczyn pow. 77 m², Numer oferty 439/3070/OLW Cena najmu : 2 400,00 zł (wygasło)

cena: 2400.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 77 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim I kondygnacyjnym budynku biurowo – usługowym, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni lokalu wchodzi przestronna sala główna oraz wc. Parametry techniczne lokalu pozwalają na swobodne wydzielenie osobnych pomieszczeń.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone terakotą, łazienka w glazurze i terakocie.

Parametry techniczne pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności usługowej, handlowej, biurowej, kancelaryjnej lub szkoleniowej.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są duże przeszkolone witryny oraz wejście z poziomu chodnika.

Przed lokalem znajduje się duży ciąg pieszych oraz liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Ogrzewanie lokalu oraz ciepła woda gazowe.

Osiedle Górczyn jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, sąsiedztwo nieruchomości stanowią liczne punkty usługowe, handlowe oraz obszar bloków mieszkalnych.

Opłaty: 2 400,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia elektryczna .

Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-03-11 15:36:47