:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Lokal Usługowo - Handlowy, Gorzów Wlkp. Zawarcie pow. 35 m², Numer oferty 434/3070/OLW Cena najmu: 1.000,00 zł (wygasło)

Lokal Usługowo - Handlowy, Gorzów Wlkp. Zawarcie pow. 35 m², Numer oferty 434/3070/OLW Cena najmu: 1.000,00 złcena: 1000.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 35 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położony w Gorzowie Wielkopolskim – Zawarcie.

W skład powierzchni lokalu wchodzi przestronna sala sprzedaży oraz łazienka.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności handlowej, usługowej, biurowej czy kancelaryjnej.
Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ściana w sali sprzedaży szpachlowana i malowana, podłoga wyłożona terakotą, łazienka w glazurze i terakocie.

Ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.

Atrakcyjności nieruchomości dodają duże przeszklone witryny oraz wejście z poziomu chodnika, co zapewnia duże walory reklamowe.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja na prężnie rozwijającym się osiedlu, w otoczeniu licznych bloków mieszkalnych. Zawarcie jest bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Miasta.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 1 000 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-08 13:58:47