:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Lokal usługowo - handlowy, Gorzów Wlkp., Os. Górczyn pow. 30 m², Numer oferty 430/3070/OLW Cena najmu: 1.200,00 zł (wygasło)

cena: 1200.00 PLN

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 30 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w nikim jednokondygnacyjnym budynku biurowo – handlowym, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzą dwie funkcjonalne sale sprzedażowo – usługowe, zaplecze kuchenne oraz osobne wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, wykończony materiałami wysokiej jakości co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania. Ściany w salach szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone terakotą. Łazienka z wc oraz pomieszczenie socjalne w glazurze i terakocie.

Ogrzewanie lokalu oraz ciepła woda z pieca gazowego.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenia szerokiego wachlarzu działalności biurowej, usługowej, handlowej, szkoleniowej, kosmetycznej czy kancelaryjnej.

Niewątpliwym atutem jest wejście do lokalu z poziomu chodnika oraz duże przeszklone witryny, które zapewniają widoczność oraz zapewniają przestrzeń reklamową. Lokal dodatkowo posiada przylegający parking.

Cena najmu: 1 200,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia + gaz.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-12-28 17:37:01