:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Sympatyczna kelnerka

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
Ośrodek Wypoczynkowy ŁUBU DUBU w Dankowie
zatrudni :

OSOBY DO OBSŁUGI KLIENTA NA SALI - KELNERKI / KELNERÓW

Jesteś uśmiechniętą, przebojową, dynamiczną i otwartą osobą ?
Dołącz do naszego zespołu !

Twoje obowiązki:
- obsługa klientów w restauracji/obsługa śniadań/obsługa imprez okolicznościowych, grafik elastyczny,
- częściowa obsługa recepcji - możliwość awansu.
Szukamy osób odpowiedzialnych.
Praca zmianowa.

Nasze wymagania :
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / za barem / w obsłudze klienta lub duży zapał do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
- umiejętność budowania dobrych relacji z klientami,
- stosowanie standardów firmy w zakresie obsługi zarówno klienta indywidualnego, jak i imprez okolicznościowych,
- otwartość,
- pozytywne nastawienie do pracy,
- miła aparycja,
- uczciwość,
- chęć podjęcia stałej współpracy - preferowane,
- aktualne badania sanitarne,
- zapał do pracy.
Nie musi być wszystko od razu, ale chociaż część. :)

Co Tobie oferujemy:
- wynagrodzenie godzinowe + premie + wysokie napiwki,
- początkujący kelnerzy - 13,00 zł / brutto/ 1 godzina,
- możliwość zakwaterowania, możliwość transportu,
- stabilne warunki współpracy,
- pracę w ładnym, spokojnym miejscu z bardzo dobrymi opiniami Gości,
- dla osób zaangażowanych - podwyżki oraz szkolenia kierunkowe,
- możliwości awansu - na kierownika sali / kierownika ośrodka,
-kompleksowe przeszkolenie z pracy za barem (obsługa ekspresu, przyrządzanie drinków, serwis kelnerski) oraz z obsługi klienta,
- szkolenia motywacyjne,
- pracę przy projektach kulinarnych, a także kulturalnych w naszej firmie, co wiąże się z dodatkowymi gratyfikacjami,
- pracę w młodym zespole, w rozwijającej się, modnej restauracji ,
-atrakcyjne godziny pracy, możliwość elastycznego grafiku, możliwość ustalenia ilości godzin pracy w miesiącu,
-miłą, rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do współpracowników,
- możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres - preferowane.

Szukamy osób dyspozycyjnych, inteligentnych, otwartych na nowe wyzwania i chętnych do rozwoju w naszej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy.

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem wraz z klauzulą:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Kontakt: 508319116
[email protected]

Zapraszamy!

Dane kontaktowe

508319116
796390333