:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Dzialka na sprzedaz (wygasło)

Dzialka na sprzedazcena: 89000 PLN

Witam
Coraz więcej pięknych domów powstaje na dużych, działkach, zamieszkałych przez ludzi, którzy cenią rozsądną odległość od sąsiadów, a nie zaglądanie sobie do okien.
Nieruchomość znajduje się na terenie gminy która mocno się rozwija. Bliskość miasta oraz świetna komunikacja, która jeszcze się poprawi po wybudowaniu kolejnej nitki obwodnicy, dają szansę na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się. Skomunikowane z miastem poprzez autobus podmiejski, oraz PKP (300m do przystanku), dają poczucie mobilności nawet w przypadku braku auta. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole.
Atrakcyjna działka budowlana w Bogdańcu zlokalizowana przy ul. Przejazdowej na osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 1850 m2. Grunt objęty planem zagospodarowania przestrzennego, zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna.
Kształt działki: prostokąt, grunt płaski, bez nasadzeń. Do działki można dojechać drogą asfaltową(ostatnie 30 m szutrową). Nieruchomość posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy.
MEDIA: kanalizacja, woda, prąd, – dostępne są w drodze tuż przy granicy działki. Gaz ok. 50m.
Jest możliwość rozsądnej negocjacji ceny.
Gorąco P O L E C A M

nr oferty:139/3106/OGS

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-12-03 15:36:38