:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

Opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa lub podobne (wygasło)

Opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa lub podobne

Firma „Gwarant” – Tomczyk sp.j. zatrudni osoby posiadające kwalifikacje opiekun medyczny, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, logopeda, rehabilitant, pracownik socjalny lub terapeuta zajęciowy do pracy na terenie Gorzowa Wlkp. W charakterze opiekuna osób z zaburzeniami psychicznymi i/lub fizycznym.

Czynności w zależności od posiadanych kwalifikacji będą polegały na:
• Kształtowaniu umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, w tym pomoc w wykupowaniu i przyjmowaniu leków
• Pomoc w załatwianiu spraw, wizyt lekarskich, utrzymanie higieny ciała
• Rehabilitacja i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu

Wymagania:
Posiadanie powyżej wskazanych kwalifikacji i doświadczenie w opiece nad osobą z niepełnosprawnością umysłową (szpital, placówki oświatowe terapii, ośrodki terapeutyczne i wychowawcze i podobne) lub fizyczną – placówki udzielające świadczeń rehabilitacyjnych, zakłady fizjoterapii i podobne
Praca w dni robocze, w systemie dziennym - 40 godzin tygodniowo lub praca dodatkowa.

Firma zapewnia wsparcie merytoryczne i organizacyjne w zakresie wykonywanych czynności, środki ochronne, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, szkolenia i instruktaże uzupełniające posiadaną wiedzę.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-09-14 12:42:22