:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

TIMBEX Gorzów adres - opinie


Średnia | głosów:


Firma TIMBEX rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku , jako spółka z o.o. i od początku do chwili obecnej prowadzi działalność w dwóch branżach :

* meblowej i akcesoriów meblarskich
* wykończenia wnętrz , drzwi i podłóg

W chwili obecnej jesteśmy wiodącą firmą w regionie w zakresie dystrybucji hurtowej i detalicznej wszelkiego rodzaju płyt drewnopochodnych poczynając do płyt meblowych , sklejek , płyt wiórowych , OSB , płyt pilśniowych , MDF i HDF
blatów i parapetów oraz innych materiałów drewnopochodnych mających zastosowanie w meblarstwie i szeroko rozumianym wykończeniu wnętrz . W celu wyeksponowania i zmagazynowania tej bardzo szerokiej gamy produktów wybudowaliśmy nowe obiekty o powierzchni 4 tyś m2 . Świadczymy również naszym klientom hurtowym i detaliczny profesjonalne usługi precyzyjnego rozkroju i okleinowania obrzeżami PCV i ABS , zakupionych u nas płyt i blatów . Dysponujemy nowoczesnymi i precyzyjnymi maszynami do świadczenia w/w usług oraz doświadczonym personelem .
W celu kompleksowej obsługi naszych klientów , utworzyliśmy na powierzchni 600 m2 , dział akcesoriów meblarskich z ofertą kilkunastu tysięcy produktów w pełni wyczerpujących potrzeby zarówno profesjonalistów jak i klientów indywidualnych .

W zakresie branży wykończenia wnętrz zajmujemy się sprzedażą detaliczną ( market o powierzchni 950 m2 oraz sklepy w Gorzowie Wlkp. , Pile i Szczecinie ) podłóg , paneli podłogowych , boazerii MDF i PCV , drzwi , listew i wszelkich akcesoriów związanych z w/w asortymentem . Zajmujemy się również kompleksowym zaopatrzeniem w w/w produkty innych firm w naszym regionie zajmujących się sprzedażą detaliczną z naszego magazynu hurtowego o powierzchni 1 600 m2 .

Długoletnie doświadczenie , solidność , fachowy zespół pracowników , renomowani dostawcy oraz nieustanny rozwój i podnoszenie jakości oraz różnorodności oferowanych przez nas produktów , sprawia , że jesteśmy godnym zaufania partnerem handlowym.

TIMBEX adres

  • Adres: ,
  • Telefon: +48 95 723 96 74/75
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

TIMBEX opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.