7°C Lekki deszcz

FRYZJER DLA DZIECI ,,HALLO KITTY"" Gorzów - Kosmetyczka zdjęcia, opinie i adres eGorzow.pl


Średnia 0 | głosów: 0


Salon Fryzjerski dla dzieci ,,HALLO KIITY"" to jedyny w Gorzowie salon fryzjeski stworzony z myślą o najmłodszych klientach! ,,Hallo Kitty"" - to bezstresowe ścinanie dziecięcych włosków w fantastycznych fotelikach , połączone z oglądaniem bajek i super zabawą!


Profesjonalna obsługa oraz specjalnie przystosowane dla dzieci fotele fryzjerskie zapewnią Waszemu Dziecku bezpieczeństwo i komfort. Zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzenia naszego salonu!
Drodzy Rodzice- jeśli zależy wam aby Wasze maleństwo przeżyło swoją pierwszą wizytę u fryzjera bez stresu i zapamiętało ją jako miłą zabawę, Zapraszamy! W kolorowym wnętrzu , wśród niepowtarzalnych drewnianych zabawek Wasze Dziecko spędzi niezapomniane chwile i chętnie wróci tu ponownie. Wizyta w Naszym Salonie Fryzjerskim ,,HALLO KITTY"" to nie tylko profesjonalne strzyżenie to także wspaniała zabawa w magicznym świecie drewnianych zabawek. Naszym małym klientom oferujemy nie tylko fryzury na co dzień ale także fryzury okazjonalne np.: komunijne. W naszym salonie prowadzimy także sprzedaż ozdób do włosów.

SALON CZYNNY OD WTORKU DO PIATKU OD 11.00 DO 19.00 W SOBOTY OD 10.00
tel:512 562 718
Zapraszamy

FRYZJER DLA DZIECI ,,HALLO KITTY"" adres

  • Adres: ,
  • Telefon: 512 562 718
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

FRYZJER DLA DZIECI ,,HALLO KITTY"" opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.