:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C umiarkowane opady deszczu

Znamy już projekt budżetu miasta na rok 2017

Budżet Obywatelski, Znamy projekt budżetu miasta - zdjęcie, fotografia

Znamy już projekt budżetu miasta na przyszły rok. Dochody zaplanowano na prawie 618 milionów złotych, co jest rekordem w historii miasta. Deficyt ma wynieść prawie 50 milionów a na inwestycje zostanie przeznaczone ponad 130 milionów, licząc środki zewnętrzne. -To ambitny budżet – powiedział prezydent Jacek Wójcicki.

Z wysokich nakładów na inwestycje cieszy się Sebastian Pieńkowski. Przewodniczący rady miasta dodaje, że jeszcze nie analizował dokładnie projektu, ale jeśli zostały uwzględnione postulaty klubu PiS, to prezydent będzie mógł liczyć z ich strony na poparcie.

Projekt pozytywnie ocenia również wiceprzewodniczący Rady Miasta, Robert Surowiec:

Największe inwestycje wpisane w projekcie to dalsza realizacja planu transportowego (33 miliony), program KAWKA (11,7 mln), przebudowa ulic Kobylogórskiej (7,5 mln), Kostrzyńskiej (6,7 mln), budowa drugiej jezdni Myśliborskiej (2,7 mln) a także przebudowa ulicy Sielskiej od Lipowej do skrzyżowania z Kwiatową (2,4 mln) i Okrzei (1 mln). Mają powstać również projekty przebudowy ulic Kazimierza Wielkiego, Sulęcińskiej i Chorwackiej.

Budżet

Znamy już projekt budżetu miasta na rok 2017 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się