:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Zatrzymano mężczyznę, który groził kobiecie pobiciem

Komunikaty policji, Zatrzymano mężczyznę który groził kobiecie pobiciem - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali mężczyznę, który groził kobiecie pobiciem oraz uszkodzeniem ciała, w przypadku, gdy ta nie będzie przekazywała mu pieniędzy uzyskanych z prostytucji. Za czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inną osobę, kodeks karny przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności.

Międzyrzeccy policjanci uzyskali informację o popełnieniu przestępstwa w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to ustalili, że mieszkaniec gminy Trzciel wielokrotnie groził kobiecie pobiciem oraz uszkodzeniem ciała w przypadku, gdy ta nie będzie przekazywała mu pieniędzy uzyskanych z prostytucji.

Śledztwo w sprawie prowadzone było przez Prokuraturę Rejonową w Międzyrzeczu. Policjanci przez kilka miesięcy wykonali w sprawie szereg czynności procesowych, jak i poza procesowych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie 37- mężczyzny. Usłyszał już zarzut czerpania korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę, za co kodeks karny przewiduje karę do trzech lat pozbawienia wolności.

Zatrzymano mężczyznę, który groził kobiecie pobiciem komentarze opinie

  • - niezalogowany 2016-03-13 13:22:49

    aaa robił z kobiety dzi..kę przez wiele miesięcy bo policji musiało tyle zająć zebranie dowodów?

Dodajesz jako: Zaloguj się