:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Z ekranu do łódki nad jeziorem Lubiąż w Lubniewicach

Na co dzień grają w teatrach, przebywają na planie zdjęciowym do kolejnego filmu lub serialu, a w najbliższy weekend przyjadą do Lubniewic, aby powędkować. Na jeziorze Lubiąż w dniach 27-29 października odbędzie się Spinningowy Puchar Aktorów Lubniewice Woiński Spa. Udział w Imprezie zapowiedzieli artyści teatru, ekranu, kabaretu oraz mistrzowie wędkarscy. Gościem specjalnym imprezy będzie Krzysztof Daukszewicz. Patronem honorowym imprezy jest Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła, głównym sponsorem - Hotel Woiński Spa, Głównym Partnerem - Totalizator Sportowy oddział w Zielonej Górze, Głównym Sponsorem nagród - MISTRALL. Patronat medialny nad imprezą sprawują Wędkarstwo Moje Hobby, Wędkarski Świat, Taaaka Ryba, portal Wedkuje.pl., Radio Zachód, Radio Plus Gorzów oraz Gazeta Lubuska. Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie w formule ""złów i wypuść"" w trzech kategoriach: Aktorów, Gości Honorowych oraz Mistrzów. Przyznane zostaną również nagrody za największego okonia, szczupaka i sandacza. Opiekę wędkarską nad Imprezą sprawuje Garbus Team.

Rywalizacja odbędzie się 28 października. Rozpoczęcie zawodów zaplanowane zostało na godz. 8.00.

- Zawody aktorów to efekt prawie 3-letnich rozmów, szukania kontaktów i wielu spotkań. Wsparciem w tych działaniach otoczył mnie Paweł Kołodziejczyk. I już 28 października zobaczymy efekt tej wspólnej pracy. Zawody od 17 lat organizuje aktor Robert Czebotar. Lubniewice są pierwszą gminą w tej części kraju, gdzie znane osoby z ekranu będą wędkować. Cieszy mnie to bardzo, że nasze Wędkarskie Eldorado zostało docenione i wybrane na miejsce zawodów. To są kolejne zapewnienia, że Lubniewice są idealne do wędkowania - mówi Burmistrz Lubniewic Tomasz Jaskuła

W zawodach udział wezmą osoby ze świata rozrywki i filmu m.in.,
Krzysztof Daukszewicz,
Violetta Ozimkowski Daukszewicz,
Krzysztof Banaszyk,
Przemysław Sadowski,
Tomasz Kozłowicz,
Olin Gutowski,
Tomasz Mandes,
Andrzej Niemirski,
Wojciech Paszkowski,
Robert Wabich i znakomity rzeźbiarz Andrzej Renes (autor m.in., pomnika Wyszyńskiego oraz Telewizyjnego Wiktora), reżyserzy Krzysztof Lang i Jarosław Żamojda,
koncert-mistrzowie Tomasz Bińkowski i Mariusz Głębocki (Teatr Wielki Opera Narodowa) .

Ze świata wędkarskiego: Andrzej Leśnik (trener spinningowej kadry narodowej), Rajmund Litwiński (wicemistrz świata, mistrz Polski w spinningu), Edmund Gutkiewicz (wicemistrz świata w spławiku), Natalia Pecyna (mistrzyni świata w wędkarstwie rzutowym).

To tylko część znanych osób, które kochają wędkarstwo, ale z pewnością pokochają i Lubniewice.

Z ekranu do łódki nad jeziorem Lubiąż w Lubniewicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się