:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do klubu Jedynka na wystawę "Trzy razy Jagiełło".
 
Augustyn Jagiełło - z wykształcenia historyk sztuki. Całe zawodowe życie poświęcił edukacji plastycznej dzieci i młodzieży jako nauczyciel i metodyk nauczania. Założyciel grupy twórczej "Wena" zrzeszającej ludzi ze środowiska nauczycielskiego. Całe życie oddany również pasji malowania. Autor niezliczonych obrazów o tematyce pejzażu miejskiego i krajobrazu, autor wielu wystaw swojego dorobku.
 
Bogusław Józef Jagiełło - artysta grafik. Absolwent grafiki warsztatowej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Wciąż wierny swojej pasji - grafice warsztatowej w technikach metalowych, obecnie poświęca się głównie malarstwu sztalugowemu i projektowaniu witraży.
 
Jakub Bogusław Jagiełło - informatyk, poeta i filozof. Absolwent informatyki na Politechnice Poznańskiej. Zawodowo zajmuje się głównie programowaniem. Szerokie zainteresowania i nieszablonowe widzenie różnych zjawisk znajdują odbicie w jego twórczości w dziedzinie języka i poezji. Jest twórcą programów informatycznych związanych z poezją generatywną, a także autorem wielu akwareli i instruktorem kaligrafii.
 
Obecna wystawa to nie konfrontacja pokoleń, a dialog pomiędzy nimi i to w jednej rodzinie.
 
Wernisaż: 18 listopada 2017, godz. 16:00, Klub Jedynka MCK, ul. Chrobrego 9.
Oprawa muzyczna: Lech Serpina.
Kurator galerii: Elżbieta Neuman.
Wystawa czynna do 13 grudnia 2017 r.

wernisaż, „trzy razy jagiełło”, miejskie centrum kultury, mck - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się