:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Wernisaż wystawy „Trzy razy Jagiełło”

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do klubu Jedynka na wystawę "Trzy razy Jagiełło".
 
Augustyn Jagiełło - z wykształcenia historyk sztuki. Całe zawodowe życie poświęcił edukacji plastycznej dzieci i młodzieży jako nauczyciel i metodyk nauczania. Założyciel grupy twórczej "Wena" zrzeszającej ludzi ze środowiska nauczycielskiego. Całe życie oddany również pasji malowania. Autor niezliczonych obrazów o tematyce pejzażu miejskiego i krajobrazu, autor wielu wystaw swojego dorobku.
 
Bogusław Józef Jagiełło - artysta grafik. Absolwent grafiki warsztatowej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Wciąż wierny swojej pasji - grafice warsztatowej w technikach metalowych, obecnie poświęca się głównie malarstwu sztalugowemu i projektowaniu witraży.
 
Jakub Bogusław Jagiełło - informatyk, poeta i filozof. Absolwent informatyki na Politechnice Poznańskiej. Zawodowo zajmuje się głównie programowaniem. Szerokie zainteresowania i nieszablonowe widzenie różnych zjawisk znajdują odbicie w jego twórczości w dziedzinie języka i poezji. Jest twórcą programów informatycznych związanych z poezją generatywną, a także autorem wielu akwareli i instruktorem kaligrafii.
 
Obecna wystawa to nie konfrontacja pokoleń, a dialog pomiędzy nimi i to w jednej rodzinie.
 
Wernisaż: 18 listopada 2017, godz. 16:00, Klub Jedynka MCK, ul. Chrobrego 9.
Oprawa muzyczna: Lech Serpina.
Kurator galerii: Elżbieta Neuman.
Wystawa czynna do 13 grudnia 2017 r.

wernisaż, „trzy razy jagiełło”, miejskie centrum kultury, mck - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wystawy , - więcej informacji