:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Warta Gorzów - Rekord Bielsko-Biała 18.08.2018r., godz. 12

Kiedy: 2018-08-18 , godzina: 12:00 | Gdzie: Stadion OSiR, ul. Olimpijska 1

Warta Gorzów - Rekord Bielsko-Biała 18.08.2018r., godz. 12

3. kolejka III ligi gr. III 2018/2019

Piłka nożna - 3. kolejka III ligi gr. III: Warta Gorzów - Rekord Bielsko-Biała 18.08.2018r., godz. 12, Stadion OSiR przy ul. Olimpijskiej 1 w Gorzowie

 

Jak na razie nie są to udane zmagania dla gorzowskich III-ligowców. Oba zespoły z miasta nad Wartą sąsiadują ze sobą w tabeli. Beniaminek zderzył się z twardą rzeczywistością. Po remisie w derbach przyszła wyjazdowa porażka 0:1 w Pawłowicach Śląskich. To daje podopiecznym Mateusza Konefała odległe 14. miejsce. W najbliższą sobotę tylko teoretycznie zagrają u siebie, bowiem ponownie przyjmą gości na obiekcie przy ul. Olimpijskiej zamiast przy Mickiewicza. To jednak najmniejszy problem Warciarzy. Do Gorzowa przyjedzie Rekord Bielsko-Biała, aktualnie szósta drużyna rozgrywek, mająca na swoim koncie zwycięstwo 3:0 z Górnikiem II Zabrze oraz bezbramkowy remis z Foto-Higieną Gać. Oba spotkanie bielszczanie rozegrali u siebie. Na poziomie III ligi występują już od wielu sezonów, są drużyną obytą z tym szczeblem i w ostatnich latach raczej lokują się w górnej połowie tabeli. Jeśli gorzowianie potrzebują prawdziwego testu, to ten pojedynek będzie jednym z nich. Jeśli zdołają pokonać Rekord, powinno to dać dodać skrzydeł na kolejne starcia.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka nożna, iii liga, warta gorzów, rekord bielsko-biała - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka nożna, - więcej informacji