:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Warsztaty w Magnetoffonie / Ableton / warsztaty z certyfikowanym instruktorem / 07/08.07

Warsztaty w Magnetoffonie / Ableton / warsztaty z certyfikowanym instruktorem / 07/08.07

Dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej 


Prowadzi: Marcin Staniszewski, certyfikowany trener Abletona, warszawski muzyk (min. Beneficjenci Splendoru) i producent, współpracował min. z zespołem Pustki, Basią Wrońską, Noviką, Beatą Kozidrak i wieloma innymi. Eksperymentator bazujący na syntezatorach modularnych (płyta "Białoszewski do Słuchu" wydana w Bółt Records). Recenzent instrumentów, oprogramowania i muzyki w miesięczniku "Estrada i Studio", w przeszłości dziennikarz muzyczny i redaktor ("Dziennik", "Machina", "Film", "Foyer"). Stypendysta Fundacji Batorego, studiował jazz i produkcję muzyczną na Uniwersytecie Nowojorskim. 

Kurs obejmie trzy części.

Sobota, 7 lipca, godz 11-15 (część pierwsza) i 16-20 (część druga)

Podstawy produkcji w Ableton Live (4 godziny) i zaawansowane techniki produkcyjne (4 godziny)

W części pierwszej uczestnicy dowiedzą się jak skonfigurować program do pracy w studiu oraz i jak stworzyć prosty szkic piosenki z użyciem myszki i klawiatury oraz przy pomocy kontrolera PUSH 2.

Część druga poświęcona będzie zaawansowanym technikom - podstawom miksowania, aplikowania efektów (korekcja, kompresja) automatyki aż po finalne zgranie materiału.

Niedziela, 8 lipca, godz. 12-15 i 16-19.

Ableton Live Act - Ableton Live jako instrument i centralny punkt koncertowego setupu w kontekście zespołu i występów solowych. Uczestniczy dowiedzą się m.in. jak konstruować set, który nie zawiedzie ich podczas grania na żywo, jak dobrać odpowiedni sprzęt, oraz jak skonfigurować set na indywidualne potrzeby. Omówione zostaną konkretne i sprawdzone scenariusze na podstawie setów wykorzystywanych w zespołach Beneficjenci Splendoru i Pustki. Czas trwania - ok 6 godzin.

Zapisy tylko pod mailem: [email protected] lub FB Magnetoffonu
Ilość miejsc ograniczona, Wstęp wolny

warsztaty, magnetoffon, ableton, instruktor, rozrywka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty - Muzyka, - więcej informacji