:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

W Łupowie protestowała grupa mieszkańców

Bezpieczeństwo, Łupowie protestowała grupa mieszkańców - zdjęcie, fotografia

W Łupowie w podgorzowskiej gminie Bogdaniec grupa mieszkańców protestowała przeciwko składowaniu tam obornika z ferm na których wykryto ptasią grypę. Wicewojewoda lubuski Robert Paluch zapewnia, że mieszkańcy nie maja się czego obawiać.
O tym, że dojdzie do protestu i blokady wjazdu na teren, gdzie zwożony jest obornik, dowiedzieliśmy się od mieszkanki Łupowa.

Podczas protestu mieszkańcy mieli ze sobą transparenty z napisami, m. in. ""Łupowo to nie śmietnik gminy Deszczno"" - mówią nam mieszkańcy.

Na teren między Łupowem a Racławiem ma trafić 5 tys. ton odpadów. Wybrano to miejsce, jak podaje Gazeta Lubuska, bo to teren nad poziomem Warty i z dala od wód. – Mieszkańcy mają prawo do rzetelnej informacji, ale protest jest nieuzasadniony – mówi Radiu Gorzów wicewojewoda lubuski Robert Paluch.

Robert Paluch mówi, że obornik mógłby trafić na pola, ale teraz nie można tego robić. Dlatego trzeba go gdzieś składować.

W Łupowie protestowała grupa mieszkańców komentarze opinie

 • - niezalogowany 2017-02-04 08:32:23

  mieszkanka gm.Bogdaniec Nasza Pani Wójt wykonuje polecenia WOJEWODY a co nato SAMOŻĄD , myśę, że to DYKTATURA , ktöra weszła donas w programie NAPRAWCZYM PARTII Żãdzãcej .

 • - niezalogowany 2017-02-04 08:32:25

  mieszkanka Jenina Gmina Bogdaniec jest Gminã bardzo przyjazną dla GMiny Deszczno i dlatego odbiera ich syf fundując sobie zagrożenie!!!!!

 • - niezalogowany 2017-01-31 23:56:30

  iza Jeśli to jest Deszczna to ja nie rozumie dlaczego wywozą gdzie indziej niech sobie pod gminą wyzucą mało mają miejsca a ciekawe gdyby u nas była ptasia grypa i chcieli by wywieźć do Deszczna to by nas widłami pogonili albo drogę zamknęli .Ich syf to niech kopią dół i chowają .

 • - niezalogowany 2017-01-30 18:22:26

  mieszkanka gm bogdaniec A gdzie sã nasi radni coto majã reprezentować interesy mieszkanńcöw bo wöjtowie gmin napewno się już dogadali ..

Dodajesz jako: Zaloguj się