:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Violetta Panasiuk-Strzyżewska doradza prezydentowi Gorzowa w sprawach personalnych

Prezydent miasta, Violetta Panasiuk Strzyżewska doradza prezydentowi Gorzowa sprawach personalnych - zdjęcie, fotografia

Violetta Panasiuk-Strzyżewska doradza prezydentowi Gorzowa w sprawach personalnych. Prezes zarządu firmy Audit jest obecnie jedynym doradcą Jacka Wójcickiego. - Wybrałem osobę, która doskonale zna rynek i pomaga mi szukać odpowiednich osób do urzędu, a to dziś bardzo trudne - mówi prezydent Jacek Wójcicki.

Zdaniem prezydenta, szefowa firmy doradztwa personalnego jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Violetta Panasiuk-Strzyżewska za swoją pracę otrzymuje 2500 złotych brutto miesięcznego wynagrodzenia.

Violetta Panasiuk-Strzyżewska doradza prezydentowi Gorzowa w sprawach personalnych komentarze opinie

  • - niezalogowany 2017-02-10 06:55:40

    MM Jeżeli jest to prawda o wysokości wynagrodzenia tej Pani, choć śmiem wątpić, to ta pani nie przedstawia sobą żadnej wartości. Nie ma się czym chwalić. Jak mamy w urzędzie takich fachowców to niczego dobrego się nie spodziewajmy. Może zgłoszą się osoby z wykształceniem podstawowym, no ewentualnie gimnazjalnym. Panie Prezydencie czasy komuny, gdzie pracowano w czynie społecznym, już dawno minęły. Wnioskuję zatem, że pańskim zdaniem dając krok do przodu stoi pan tyłem do społeczeństwa.

Dodajesz jako: Zaloguj się