:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C słabe opady deszczu

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Miś" 9-11.03.2018r.

Kiedy: 2018-03-11 , godzina: 08:00 | Gdzie: Hala ZS nr 20, ul. Szarych Szeregów 7

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Miś" 9-11.03.2018r

Piłka ręczna - VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Miś" 9-11.03.2018r., hala sportowa Zespołu Szkół w Deszcznie oraz hala Zespołu Szkół nr 20 przy ul. Szarych Szeregów 7 w Gorzowie

 

Pierwszemu zespołowi Stali w najbliższej kolejce I ligi wypadła pauza. Z kolei rezerwy, właśnie z uwagi na odbywający się w Gorzowie turniej, przełożyły wyjazdowe spotkanie z UKS Spartakusem Buk. Na corocznym turnieju "Misia" spotkają się zespoły ze Szczecina, Zielonej Góry, Koszalina, Świebodzina, Bydgoszczy, Strzelna i gospodarze podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 2003 i 2005. Rywalizacja ruszy już w piątek w Deszcznie o godzinie 15 i potrwa cztery godziny. W kolejne dwa dni młodzi szczypiorniści walczyć będą w hali przy Szarych Szeregów. W sobotę w godzinach 8-19, a w niedzielę 8-15. Przypomnijmy, że zmagania odbywają się na cześć Ryszarda Straszyńskiego, trenera piłki ręcznej, który wychował chociażby obecnych szkoleniowców Stali, Dariusza Molskiego i Janusza Szopę. Cały harmonogram meczów można znaleźć POD TYM ADRESEM.

 

Autor: Marcin Malinowski

piłka ręczna, stal gorzów, i liga, iii liga, uks miś gorzów, turniej misia, ryszard straszyński - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka ręczna, - więcej informacji