:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Telefon do szpitalnego POZ

Telefon do szpitalnego POZ

Telefon do szpitalnego POZ

Od 1 października od godz. 8.00 szpital będzie świadczył usługi w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej.

Z przychodnią POZ po godzinach pracy lekarza rodzinnego (czyli między godz. 18.00 a 8.00 w dni powszednie oraz przez całą dobę w soboty, niedziele i święta) można się kontaktować telefonicznie pod numerami: 95 7331 897 lub 95 7331 895.

Z pomocy lekarza i pielęgniarki w nocy, w dni wolne i w święta można skorzystać w przypadku:
- nagłego zachorowania, 
- nagłego pogorszenia stanu zdrowia (gdy nie ma objawów sugerujących bezpośrednie zagrożenie życia lub istotny uszczerbek zdrowia, a zastosowane środki domowe lub leki dostępne bez recepty nie przyniosły spodziewanej poprawy)
- gdy zachodzi obawa, że oczekiwanie na otwarcie przychodni może znacząco niekorzystnie wpłynąć na stan zdrowia.

szpital gorzów, dyżuru gorzów, zdrowie gorzów, lekarze gorzów, eksperci gorzów, telefon gorzów, pomoc gorzów - komentarze opinie

  • gość 2017-11-06 23:55:03

    Miałam okazję skorzystać i.....................dalej po komuszemu, w pomocy doraźnej personel jakby przynajmniej z Marsa się urwał,w przyjęciach pacjentów nieszczęśników opieszałość,długie oczekiwanie na rozwinięcie sprawy,a jeżeli po paru godzinnym oczekiwaniu przyjęcia z kolejki ruszyły to słychać wywoływanie:"pan co upadł z drabiny",...."pani z wypadku drogowego" "pan co się z panią......."co to do kurwy nędzy za ochrona prywatności????? Czyż dyrektor administrator nie nauczył tych nieszczęśników do pracy w 21 wieku,wystarczyło by na przyjęciu nadać numer i wywoływać numer......ale kto to w pościgu za własną coraz wyższa gażą zapomina o pracy z ludźmi i dla ludzi!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się