:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Szukamy wolontariuszy WOŚP!

Szukamy wolontariuszy WOŚP!

Zostań wolontariuszem 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Sztab, który tradycyjnie będzie działał w „Klubie u Szefa” szuka 280 wolontariuszy. Zapisy prowadzone są w każdy wtorek i czwartek między godziną 17:30 a 19:00 w klubie przy ul. Chełmońskiego 8.

Jak się zarejestrować? Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie internetowej WOŚP: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy

Wolontariuszem może zostać każda osoba, bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub opiekuna prawnego. Ankietę sztabową wraz z regulaminem można pobrać ze strony facebookowej sztabu (www.facebook.com/WOSP.Gorzow) lub bezpośrednio w klubie „U Szefa” w każdy wtorek i czwartek – mówi szefowa największego sztabu w Gorzowie – Olga Ciećwierz.

Warto pamiętać, że mamy ograniczoną liczbę wolontariuszy! Zwracamy się z prośbą, aby przed złożeniem u nas dokumentów zastanowić się dobrze czy faktycznie będziemy mogli poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału.

Kontakt – REKRUTACJA – 663 646 893.

Szefowa sztabu w Klubie „U Szefa” – Olga Ciećwierz.

wośp, pomoc, zbiórka, szpitale, dzieci, jurek owsiak - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Organizacje pozarządowe - NGO, - więcej informacji