:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Strzeleccy policjanci skutecznie walczą z narkomanią

Komunikaty policji, Strzeleccy policjanci skutecznie walczą narkomanią - zdjęcie, fotografia

Od początku października strzeleccy policjanci zatrzymali łącznie dziewięć osób, które posiadały przy sobie środki odurzające. Dzięki zatrzymaniu ,,drobnych posiadaczy" mundurowi ustalili dane mężczyzny, który handlował narkotykami także wśród nieletnich. Młody diler został zatrzymany i poniósł srogie konsekwencje.

Zwalczanie narkomanii to jeden z głównych postulatów zgłaszanych przez mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Dlatego też, strzeleccy policjanci przeprowadzają szereg działań zmierzających do wyeliminowania wszelkich jej przejawów. Od początku października br. mundurowi zatrzymali osiem osób, które posiadały przy sobie nieznaczną ilość narkotyków, za co grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Dzięki zatrzymaniu ,,drobnych posiadaczy", policjanci ustalili dane mężczyzny, który handlował narkotykami na terenie powiatu. 23-letni mieszkaniec gminy Drezdenko, który rozprowadzał środki odurzające, także wśród nieletnich, trafił w ręce kryminalnych. Podczas zatrzymania posiadał przy sobie 10 porcji narkotyków, które przygotowane były do sprzedaży.

Dzięki skutecznej akcji strzeleckich policjantów, środki odurzające zostały zabezpieczone, przez co nie trafiły do innych osób, a w szczególności nieletnich. Młody diler narkotykowy usłyszał łącznie pięć zarzutów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Strzeleccy policjanci w dalszym ciągu prowadzą działania na rzecz walki z narkomanią. Każdy jej przejaw jest natychmiast eliminowany, a osoby posiadające, lub handlujące środkami odurzającymi ponoszą srogie konsekwencje.

Strzeleccy policjanci skutecznie walczą z narkomanią komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się