:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Stowarzyszenie NOVUM chce przywrócić Młodzieżową Radę Miasta. Szukają chętnych!

Stowarzyszenie NOVUM chce przywrócić Młodzieżową Radę Miasta. Szukają chętnych!

Stowarzyszenie NOVUM wraz z grupą uczniów gorzowskich szkół średnich chce przywrócić w Gorzowie Młodzieżową Radę Miasta. W tym celu organizują kampanię społeczną, która obejmie wszystkie szkoły średnie. Do szkół trafią plakaty i ulotki zachęcające do włączenia się w tworzenie założeń nowej Młodzieżowej Rady. Stowarzyszenie przygotowało również spot promujący inicjatywę, w którym występuje gorzowska młodzież. Spot można obejrzeć w serwisie You Tube na kanale Stowarzyszenia: https://www.youtube.com/watch?v=dLwZfikNVUQ.

Kulminacja kampanii będzie miała miejsce w listopadzie i zostanie połączona z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Jak przekonują członkowie Stowarzyszenia impuls do powołania Młodzieżowej Rady wyszedł od gorzowskich uczniów, którzy szukali pomocy w przywróceniu Rady. Młodzieżowa Rada funkcjonowała w Gorzowie Wlkp. do 2013 r. Obecnie Gorzów jest jedynym w kraju miastem wojewódzkim, w którym nie ma uczniowskiej rady.

Każdy uczeń gorzowskiej szkoły średniej może przyłączyć się do projektu "Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wlkp. - REAKTYWACJA". Wystarczy skontaktować się z członkami Stowarzyszenia pod adresem [email protected] lub telefonicznie: 669-847-078,
501-730-146. Rekrutacja trwa do końca września.

Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

novum, szkolenie, młodzież, pomoc, rada miejska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szkoły - edukacja , - więcej informacji