:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C rozproszone chmury

Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski 7.10.2018r., godz. 12

Kiedy: 2018-10-07 , godzina: 12:00 | Gdzie: Stadion miniżużlowy w Wawrowie

Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski 7.10.2018r., godz. 12

Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski

Miniżużel - Sto okrążeń na 100-lecie odzyskania niepodległości Polski 7.10.2018r., godz. 12, Stadion miniżużlowy w Wawrowie

 

W niedzielę na dobre zakończymy miniżużlowy sezon w Wawrowie. Już od 11:30 klub JUST FUN GUKS Speedway Wawrów zaprasza na swój stadion. O tej godzinie bowiem do licencji podejdzie dwóch zawodników miejscowego zespołu oraz jeden częstochowianin. W samo południe rozpocznie się natomiast 20-biegowy turniej. Na tym jednak nie koniec, bo organizatorzy chcą dobić do 100 okrążeń w związku ze świętowaniem 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Każda seria wspominać ma ważne osobistości i wydarzenia z tym związane, jak chociażby osobę Marszałka Józefa Piłsudskiego. Nie zabraknie pamiątkowych programów. Po zdobyciu w tym sezonie złota w parach, srebra w drużynie, a także srebra i brązu indywidualnie bracia Wojciech i Jacek Fajferowie kończą swoją przygodę na minitorze. Najbliższe zawody będą swego rodzaju podziękowaniem za ich długoletnią i skuteczną jazdę oraz pożegnaniem. W przerwach natomiast prezentować się będą kolejni adepci, którzy zbierają szlify, by w kolejnych latać stanowić o sile wawrowskiego zespołu. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna nr 2018/2457/KS na rzecz ratowania wzroku Kasi i Zuzi. W tym celu można też wysyłać SMS-y o treści S12053 na numer 72365 (koszt 2,44 zł z VAT). Natomiast dzień wcześniej, w sobotę, od godziny 13 GUKS będzie trenował wspólnie z Czechami, którzy zostali zaproszeni na turniej.

 

Autor: Marcin Malinowski

żużel, miniżużel, just fun guks speedway wawrów, dmp, wojciech fajfer, oskar fajfer, niepodległość - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Żużel, - więcej informacji